Čempionvienība "TTT Rīga" LSBL spēlē pieveic "Liepājas metalurgs" basketbolistes

Uzvaru Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē sestdien izcīnīja pēdējo divu sezonu valsts čempionvienība "TTT Rīga", kas savā laukumā ar rezultātu 81:72 (26:21, 14:18, 18:22, 23:11) pieveica "Liepājas metalurgs".

Pēc pirmā puslaika "TTT Rīga" pārsvars bija tikai viens punkts, bet pēc trešās trešdaļas rīdzinieces zaudēja ar 58:61. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā laukuma saimnieces atspēlējās un svinēja uzvaru.

"TTT Rīga" labā Aija Brumermane guva 26 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, bet Merike Andersone izcēlās ar 21 punktu. "Liepājas metalurgs" komandai nepalīdzēja pat Sabīnes Niedolas lieliskā spēle - 33 punkti un izcīnītas 15 atlēkušās bumbas.

Šī "TTT Rīga" komandai sezonas 17 aizvadītajās spēlēs bija 17.uzvara, bet "Liepājas metalurgs" piedzīvoja 11.zaudējumu 17 mačos.