Čempioni "Mogo" hokeja virslīgas mačā sagrauj "Liepāju"

Negaidīti pārliecinošu uzvaru Latvijas hokeja virslīgas mačā trešdien izcīnīja pagājušās sezonas spēcīgākā komanda "Mogo", kas ar rezultātu 7:1 (5:0, 2:0, 0:1) savā laukumā sagrāva "Liepājas" vienību.

Spēles likteni "Mogo" izšķīra jau pirmajās sešās ar pusi minūtēs, kad guva piecus vārtus, pa divām reizēm precīzi metot Edgaram Lipsbergam un Rustamam Begovam, bet vienus vārtus gūstot arī Mikam Lipsbergam. Otrajā trešdaļā Jānis Ozoliņš un Elviss Želubovskis panāca arī 7:0, bet goda vārtus viesiem trešajā trešdaļā iemeta 16 gadus vecais lietuvietis Marks Kaleinikovs.

Par rezultatīvākajiem spēlētājiem mačā kļuva Begovs un Želubovskis, kura kontā bija pa trim rezultativitātes punktiem. Savukārt divas rezultatīvas piespēles duelī pamanījās veikt "Mogo" vārtsargs Henrijs Ančs.

Latvijas virslīgas kopvērtējuma galvgalī ir "Mogo" komanda, kas piecās spēlēs guvusi maksimālos 15 punktus, 11 punktus piecos dueļos iekrājusi "Prizma", bet tai ar sešiem punktiem seko "Liepāja" un "Kurbads".

"Zemgale"/LLU kontā ir četri punkti, bet trīs punkti ir "Rīgas" komandai. Savukārt bez punktiem cīnās HASC/HK "Tukums" hokejisti, kas zaudējuši visos piecos līdz šim aizvadītajos dueļos.

Iepriekšējā čempionātā triumfēja "Mogo" hokejisti, finālsērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 pārspējot "Kurbada" vienību, kurai šosezon ir mazāks budžets nekā iepriekš.

Tikmēr beigusies desmit gadus ilgusī "Prizmas" un hokeja skolas "Rīga" sadarbība, komandām šajā sezonā startējot atsevišķi. Tāpat HASC, kas iepriekšējā sezonā spēlēja Jūrmalā, šo sezonu aizvada Tukumā.