Čempioni "Celtnieks" handbolisti virslīgas mačā sagrauj "Vaiņodi" 2

Graujošu uzvaru "SynotTip" Latvijas handbola virslīgas mačā sestdien guva pagājušās sezonas čempioni Rīgas "Celtnieks", kas Vaiņodes sporta hallē ar 37:22 (18:13) apspēlēja "Vaiņodi".

"Celtnieka" labā pa astoņiem vārtiem guva Artūrs Lazdiņš un Rihards Leja, kamēr mājiniekiem ar desmit vārtu guvumiem atzīmējās Oskars Pāvils, raksta LETA.

Lai arī spēles pirmo 20 minūšu laikā "Celtnieks" ieguva vairāku vārtu pārsvaru, pirmā puslaika beigās "Vaiņode" izlīdzināja cīņas gaitu un pietuvojās līdz 11:12. Tiesa, panākt pretiniekus tā arī neizdevās, otrajā puslaikā rīdziniekiem iegūstot graujošu pārsvaru.

Virslīgas kopvērtējumā līderei Dobeles "Tenax" ir 14 punkti septiņos mačos, bet ar 12 punktiem astoņās cīņās seko Rīgas "Celtnieks", kamēr "Ogre"/"Miandum" kontā ir desmit punkti deviņās spēlēs.

Deviņi punkti ir Ludzas "Latgols" komandai, pa pieciem punktiem ir "Jūrmalas Sporta" un MSĢ/LAT-"Hertz" komandām, "Vaiņode" ar trim punktiem seko septītajā pozīcijā, bet kopvērtējuma tabulu ar diviem punktiem noslēdz ASK/LSPA vienība.

Vīru čempionātā šosezon vispirms astoņas komandas izspēlēs divu apļu turnīru, bet pēc tam tiks sadalītas divos četriniekos - gan pirmais (1.-4.vieta), gan otrais četrinieks (5.-8.vieta) vēlreiz izspēlēs divu apļu turnīru. Divas labākās komandas pēc otrā posma automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet divas pārējās pirmā četrinieka komandas un divas labākās vienības no otrā četrinieka aizvadīs ceturtdaļfinālu.

Iepriekšējā sezonā virslīgā vīriem triumfēja "Celtnieks", kas finālsērijā ar 3-0 pārspēja "Tenax", gāžot dobelniekus no Latvijas čempionu troņa.

Komentāri 2

Skatītājs

Prieks par Vaiņodes jauniem puišiem. K. Plūme ir pelnījis vairāk spēlēt un cerams treneri vairāk sàks uzticēties, viņš sevi ir pierādijis kā stabilu spēlētaju. Taujēnam gan laiks padomāt par karjeras beigām, jo galīgi švaks izskatās laukumā.

pirms 3 gadiem, 2017.11.04 17:01