"Celtnieka" handbolisti virslīgas mačā droši pieveic "Vaiņodi"

Drošu uzvaru "SynotTip" virslīgas handbola čempionāta spēlē sestdien izcīnīja Rīgas "Celtnieka" komanda, kas izbraukumā ar 33:18 (16:13) pieveica "Vaiņodes" vienību.

Kaut pēc pirmā puslaika viesiem bija tikai trīs vārtu pārsvars, otrajās 30 minūtēs "Vaiņode" guva vien piecus vārtus, ciešot smagu neveiksmi.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 9/3 vārtiem bija baltkrievu leģionārs Aleksejs Sasuļins, bet astoņus vārtus guva Guntars Lejnieks.

Savukārt vaiņodiešiem ar 9/1 vārtu guvumu palīdzēja Oskars Pāvils.

Turnīra līderes ir Dobeles "Tenax" un ASK/LSPA komandas, kas sešās spēlēs nav piedzīvojušas zaudējumus un iekrājušas12 punktus, bet "Celtnieks" ar desmit punktiem septiņās spēlēs nostiprinājušies trešajā vietā.

Seši punkti ir "Jūrmalas Sporta" rēķinā, pa četriem punktiem iekrājušas "Ogre"/"Miandum" un "Vaiņode", kamēr divi punkti ir Ludzas "Latgolam", bet MSĢ/LAT-98 cīnās bez punktiem.

Šosezon astoņas vīriešu komandas aizvadīs trīs apļu turnīru. MSĢ/LAT-98 komandas iegūtie tiks skaitīti kopvērtējumā, tomēr sezonas beigās tai nebūs tiesību piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Kā zināms, Latvijas čempionāts šosezon ir ieguvis ģenerālsponsoru - sporta bāru "SynotTip".