Būs Liepājas rajona Sporta veterānu salidojums

Sestdien, 31. janvārī, Grobiņas sporta centrā notiks Liepājas rajona Sporta veterānu salidojums. Dienas gaitā sporta veterāni spēkus samēros dažādos sporta veidos.

Dalībnieku reģistrācija salidojumā notiks no pulksten 8.30 līdz 10 Grobiņas sporta centrā. Pulksten 10.30 turpat sāksies atklāšanas parāde, stāsta Liepājas rajona Sporta nodaļas vadītāja Arta Stulpa.

Pulksten 10 svēršanās notiks vīriešiem un sievietēm vecuma grupā “40+”, lai piedalītos svara stieņa spiešanas guļus sacensībās. Tās Grobiņas sporta centrā sāksies pulksten 11.

Pulksten 11 Grobiņas sporta centrā sāksies arī sacensības šahā, dambretē, dārtā un basketbolā. Šahā un dambretē labākos noskaidros vīriešiem, kā arī sievietēm vecuma grupā “45+” un “60+”. Dārtā varēs sacensties vīrieši un sievietes vecuma grupā “35+”. Basketbolā sievietēm turnīrs būs vecuma grupā “30+”. Savukārt vīriešiem vecuma grupā “35+”.

Pulksten 15 Grobiņas sporta centrā sāksies volejbols. Vīriešiem un sievietēm būs tādas pašas vecuma grupas kā basketbolā.

Sporta veterāniem mači notiks arī Grobiņas ģimnāzijas sporta zālē, kur pulksten 11 sāksies galda teniss, novuss un zolīte. Galda tenisā un novusā vīriešiem būs vecuma grupas “40+” un “55+”, savukārt dāmas startēs vecuma grupā “40+”. Zolītē būs vecuma grupa “35+”.

Sīkāka informācija par Liepājas rajona Sporta veterānu salidojumu pieejama, zvanot A. Stulpai pa tālruni 63428701 un 29125270.

Pievieno komentāru

Sports