Būs labdarības spēle basketbolā: "Liepāja/Triobet" un "Dzīvesprieks"

Piektdien, 5. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta labdarības spēle basketbolā, kurā laukumā dosies "Liepāja/Triobet" basketbolisti un biedrības "Dzīvesprieks" jaunieši. Spēles sākums pulksten 18:30 un ieeja skatītājiem būs pret ziedojumiem.

Laukumā dosies visi šā brīža Liepājas komandas spēlētāji, kuri apvienosies kopā ar biedrības “Dzīvesprieks” jauniešiem, tādējādi aizvadot draudzības spēli. Šiem jauniešiem tā ir vienreizēja iespēja roku rokā cīnīties ar profesionāliem basketbolistiem, kuru uzvārdus tiem ikdienā ir iespējams dzirdēt un redzēt tikai ar televīzijas un radio starpniecību. Līdz ar to šis notikums šiem jauniešiem noteikti paliks ilgā atmiņā.

Kopumā šī labdarības spēle būs tikai daļa no jauniešu aktivitātēm, jo dienas laikā ir paredzētas arī ekskursijas un citas aktivitātes Liepājas pilsētā un LOC Baseins&SPA centrā. Tāpat spēles puslaika pārtraukumā norisināsies konkurss skatītājiem un biedrības “Dzīvesprieks” uzstāšanās. Savukārt pēc labdarības spēles Liepājas basketbolisti ir sagatavojuši dažādas balviņas itin visiem “Dzīvesprieks” jauniešiem.

Pirms šīs labdarības spēles Olimpiskā centra Liepu zālē norisināsies “Liepāja/Triobet” komandas sezonas prezentācija, kurā tiks nosaukts šīs sezonas sastāvs, sponsori un mērķi. Preses konferences sākums pulksten 17:00.

Visa ieejas maksa uz šo labdarības spēli tiks veltīta sociālā rehabilitācijas un profesionālās arodizglītības centram, kas darbojas ar šiem jauniešiem. “Dzīvesprieks” nodrošina sociālo aprūpi, sociālo rehabilitāciju un profesionālo pamatizglītību jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem un mācību ilgums ir atkarīgs no individuālajām vajadzībām, bet tas var ilgt līdz 3 gadiem.

LR Labklājības ministrijas reģistrētās sociālās rehabilitācijas programmas ietvaros "Dzīvesprieks" īsteno darbu ar jauniešiem, lai viņi nākotnē dzīvotu veselīgu dzīvi bez atkarības no alkohola, narkotikām un citām apreibinošajām vielām.

"Katram ir tiesības uz drošu un jēgpilnu dzīvi. Bet ja Tev nav nedz ģimenes, nedz dzīvesvietas, ne izglītības, ne naudas, Tev būs mazas izredzes uz veiksmi. Tomēr, cerību zaudējušie jaunieši ar nedrošību par savu nākotni un baiļu pilnām dvēselēm ir spējīgi kļūt par patstāvīgiem pieaugušiem cilvēkiem un veidot savu dzīvi jēgpilnu. Mēs ticam, ka profesionālā izglītība var atvērt sabiedrības durvis, tāpēc sociālās rehabilitācijas un profesionālās izglītības apvienošana ir "Dzīvesprieka" darbības pamats" (Kerstin Nordin –“Dzīvesprieks” dibinātāja).

Arī Tu vari būt daļa no “Dzīvesprieka” un palīdzēt jauniešiem iegūt mājas un izglītību, daloties ar informāciju par “Dzīvesprieku” sociālajos tīklos, aktualizējot šo  jauniešu problēmas sabiedrībā un ziedojot līdzekļus “Dzīvespriekam” pēc saviem ieskatiem. Vairāk info www.dzivesprieks.lv

Pasākumu atbalsta: Liepājas Olimpiskais centrs un Čili pica!
Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: pret ziedojumiem!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports