"Bruģa bumbas" otrajā posmā krīt jauns dalībnieku rekords

Sestdien, 17.jūlijā, tika aizvadīts otrais “Bruģa Bumba” čempionāta posms, kas kopumā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 44 komandas. Emocijām bagātās cīņās “Sporta Bode” posmā pie uzvarām tika komandas, kuras 1.posmā uzvaras garšu neizjuta, tādējādi kopvērtējumam kļūstot ļoti neprognozējam.

Otrais šī gada “Bruģa Bumbas” posms tika gaidīts ar lielu interesi un tas spilgti pierādījās arī dalībnieku skaita ziņā. Kopumā sacensībās startēja pēdējo gadu lielākais komandu skaits – 44 komandas, kas spēles padarīja īpaši spraigas un saspringtas. Meitenes savā starpā sacentās U-16 un U-99 vecuma grupā, savukārt zēni U-15, U-18 un U-99. Kā arī spēles norisinājās ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām, portālu "ReKurZeme" informē sacensību organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Par uzvarētājiem pašā mazākajā U15 vecuma grupā kļuva komanda “Pipari”, bet 2.pozīcijā ierindojās vienība “Partizāni”. Savukārt godpilnā 3.vieta “76” basketbolistiem. Savukāt U18 vecuma grupā pie uzvaras tika komanda “Artjoms”, kuri aiz sevi 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, komandu “N’Golo Kante” un “Harlems”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva “Tu jau nevarētu” basketbolistes, aiz sevis 2.vietā atstājot „Spice Girls” meitenes. Bet 3.pozīcijā šoreiz tika pirmā posma uzvarētājām ar nosaukumu “Nevakcinētās”.

U16 grupā meitenēm uzvaras gods tika “Iedomīgajām” meitenēm, kuras sīvā cīņā finālā pārspēja “Skadidas” basketbolistes. Bet godpilnā 3.pozīcija tika “Brunetēm”. MIX grupā uzvaras laurus “Sporta Bode” posmā plūca “The Process”, kuri spraigā cīņā pārspēja ventspilnieku brigādi “Venta”. Savukārt godpilnā 3.vieta “Oskara Transports” basketbolistiem. Spraigākās cīņas izvērtās U-99 grupā vīriešiem, kur par 2.posma uzvarētājiem kļuva “Nīca/BLi” baskebolisti, kuri finālā spraigā cīņā pārspēja “The Process” komandu. Bet godpilnā 3.vieta ventspilnieku brigādei “Venta”, kuri burtiski izrāva uzvaru bronzas spēlē no “Oskara Transports” rokām.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī otrais finālists meistarības konkursam un par “Sporta Bode” posma uzvarētāju kļuva Aivis Sils no “Oskara Transports” komandas, tādējādi papildinot finālistu skaitu, kuri  pēdējā posmā, 21.augustā, cīnīsies par 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības nama „Kurzeme”. Atgādinām, ka pirmajā posmā vietu finālā nodrošināja liepājnieks Alekss Jurevičus.

Čempionāta trešais posms norisināsies jau pēc nepilnām divām nedēļām, 28. jūlijā stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra un tā sākums pulksten 18:30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Ņemot vērā stingros drošības noteikumus, dalībnieku skaits būs ierobežots, līdz ar to, pieteikšanos lūgums neatlikt uz pēdējo brīdi.

„Bruģa bumba 2021” kalendārs:

3.posms    28. jūlijs    18:30     (LOC posms)
4.posms    7.augusts    11:00     (Grobiņas pilsētas posms)
5.posms    21.augusts    12:00     (Fināla posms KP laukumā)

2.posma rezultāti:
U-15 zēni

1.vieta    „Pipari”
2.vieta    „Partizāni”
3.vieta “76”

U-16 meitenes

1.vieta    „Iedomīgās”
2.vieta    „Skadidas”
3.vieta    „Brunetes”

U-18 jaunieši

1.vieta    „Artjoms”
2.vieta    „N’Golo Kante”
3.vieta    „Harlems”

U-99 vīrieši

1.vieta    „ Nīca/BLi”
2.vieta    „The Process”
3.vieta    “Venta”

U-99 dāmas
1.vieta    „Tu jau nevarētu”
2.vieta    „Spice Girls”
3.vieta “Nevakcinētās”

MIX grupa
1.vieta    „The Process”
2.vieta    „Venta”
3.vieta “Oskara Transports”

Pievieno komentāru

Sports