"Bruģa bumba" turpināsies ar LOC posmu

Trešdien, 9. jūlijā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisināsies ceturtais šā gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas vairumam komandu būs viena no pēdējām iespējām uzlabot savu situāciju kopvērtējumā. Sacensību sākums pulksten 18:00.

Kopumā šajā vasarā ir plānoti 6 posmi, no kuriem aizvadīta ir tieši puse – trīs posmi. Ņemot vērā interesanto situācija kopvērtējumā, ir skaidrs, ka ceturtais posms būs vairāk nekā interesants itin visās vecuma grupās, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Atgādinām, ka šogad katrā no pasākumiem par noskaņojumu rūpēsies savs dīdžejs un noslēguma posmā ikvienam dalībniekam būs iespēja nobalsot par sev tīkamāko dīdžeju, kurš galvenajā balvā saņems 100 eiro naudas prēmiju. Turklāt kokteiļbārs „Red Sun Buffet” piedāvās iespēju šim dīdžejam uzstāties kādā no pludmales ballītēm. Tie, kuri vēlas izmēģināt spēkus nākošajos posmos – droši var sūtīt informāciju uz e-pastu: redsunbuffet@hotmail.lv.

Informējam, ka vēl bez basketbola spēlēm pasākuma laikā tiks noskaidrots arī ceturtais finālists tālmetienu konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – jaunu televizoru no „Elektrons & K”. Pirmajos trijos posmos vietu finālā jau ir nodrošinājuši Reinis Mārtiņš Miķelsons, Gustavs Lapiņš un Dāvids Kokainis.

Dalības maksa: 2 EUR no personas. Pieteikšanās uz LOC posmu iespējama pasākuma norises vietā no pulksten 16:15 līdz 17:00. Sākums pulksten 18:00.

Vecuma grupas:
U-14 zēni
U-18 jaunieši
U-99 vīrieši
U-99 sievietes
MIX grupa

„Bruģa Bumbas” kalendārs 2014:
4.posms          9.jūlijs             (LOC posms)
5.posms          23.jūlijs           (t/c BAATA posms)
6.posms          6.augusts         (LOC posms).

Pievieno komentāru

Sports