Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Bruģa bumba" turpināsies ar cīņām pie tirdzniecības nama "Kurzeme"

Jau šo sestdien, 13. jūlijā, iepretim Liepājas tirzniecības namam “Kurzeme” norisināsies ceturtais šī gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas ļoti iespējams ieviesīs jaunumus un korekcijas kopvērtējumā. Pieteikšanās iespējama no pulksten 9:30 - 10:00, bet sacensību sākums pulksten 11:00.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sākās ar startiem Grobiņā pilsētas svētku ietvaros, kur kopumā startēja 28 komandas, bet turpinājums sekoja pie tirdzniecības centra “XL Sala” un LOC ledus halles, kur norisnājās “Street Burgers” posms. Līdz ar to, “Bruģa Bumbas” 2019.gada vasaras sezona ir tieši pusē un pamazām sāk izpausties tās komandas, kuras ir apņēmības pilnas cīnīties par uzvarām arī kopvērtējumā, informē sacensību organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Vislielāko interesi pirmajos posmos ir izrādījušas „U-99 vīriešu” un “U-14 zēnu” komandas, taču nav izslēgts, ka ceturtajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, jo cīņa par kopvērtējuma augstāko pakāpienu joprojām ir atvērta un aktuāla. Pirmajos trijos posmos pie uzvarām visās grupās ir tikušas deviņas dažādas komandas, līdz ar to, cīņas solās būt ne mazāk spraigas arī sestdienas dienā.

Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī ceturtais finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 9:30 – 10:00. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Tāpat U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Tāpēc visi sestdienas rītā tiekamies pie tirzniecības nama “Kurzeme”!

Vecuma grupas:
U-14 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-17 zēni (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

„Bruģa bumba 2019” sacensību posmi:
4.posms    13. jūlijs    11:00     (T/n Kurzeme posms)
5.posms    31. jūlijs    18:30     (LOC Olimpiskā centra posms)
6.posms    10.augusts    11:00     (T/n Kurzeme noslēguma posms).

Pievieno komentāru

Sports