Brīvprātīgo darbs – gandarījums ar uzviju! 5

Šī gada 5. jūlijā jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies Liepājas Pusmaratons. Lai sacensības izdotos, tajās ir nepieciešami ne vien skrējēji, bet arī brīvprātīgie palīgi, kas spēj atvieglot organizatoriskās lietas pusmaratona rīkotājiem. Būt par brīvprātīgo un palīdzēt, tas nozīmē radīt smaidu, atbalstu un uzmundrinājumu ikvienam pasākuma dalībniekam un skatītājam.

Pirms četriem gadiem no izaicinājuma nenobijās liepājnieces – studente Agija Vehtere un skolotāja Līga Rozenšteina, drošsirdīgi piesakoties par brīvprātīgajiem palīgiem pirmajā Liepājas Pusmaratonā. Abas liepājnieces brīvprātīgo komandā darbosies arī šogad.

Līga Rozenšteina izlasīja sludinājumu avīzē, kur bija minēts, ka aicina ikvienu brīvprātīgo palīdzēt Liepājas Pusmaratona sacensību laikā. „Teorētiski es zināju, kas ir brīvprātīgo darbs, bet nebiju izmēģinājusi to praktiski, tāpēc pieteicos,” skaidro L. Rozenšteina. Visus gadus Līga ir darbojusies ar dalībnieku reģistrāciju un izsniegusi numurus, savukārt pēc pasākuma viņa labprātīgi piedalās teritorijas uzkopšanas darbos.
Turpretī Agija Vehtere izlēmusi kļūt par brīvprātīgo Liepājas Pusmaratonā, jo šis pasākums sniedz ļoti spēcīgas izjūtas. „Šīs sajūtas nevar saņemt nekur citur! Kad es redzu cilvēku gandarījuma sajūtu un prieka pilno seju finišējot, nemaz nedomāju par to, cik grūti man tajā brīdī ir ar medaļām izskriet līdzi katram skrējējam,” stāsta A. Vehtere, „bet es esmu lepna par skrējēju paveikto!” Agija Liepājas Pusmaratonā ir strādājusi gan ūdens dalīšanas punktā, gan starta un finiša zonā. Tāpēc skaidrs ir viens – iespēju ir ļoti daudz un dažādu.

L. Rozenšteina ir pārliecināta, ka visa vecuma cilvēkiem vajadzētu izmēģināt to, kā tas ir - būt par brīvprātīgo, jo tā, viņasprāt, ir iespēja izzināt savas spējas un iejusties komandas garā. „Tā ir iespēja komunicēt ar ļoti dažādiem cilvēkiem,” uzskata Līga, „tas dod pārliecību par savām spējām un iespēju uzņemties atbildību!”

Pieteikšanās Liepājas Pusmaratona brīvprātīgo komandā joprojām ir aktuāla. To ir iespējams izdarīt elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.liepajaspusmaratons.lv. Bet pēc labi padarīta darba 5. jūlijā katram brīvprātīgajam tiks nodrošināta ēdināšana, kā arī lieliska iespēja vēlreiz tikties Liepājas Jauniešu mājā uz brīvprātīgo ballīti, lai dalītos savos iespaidos, tiktos ar jaunajiem draugiem, kā arī saņemtu apliecinājumu par piedalīšanos 2014. gada brīvprātīgo komandā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Sportiste

Labāk būtu uzlikuši saprātīgu dalības maksu, lai arī skrējēju būtu vairāk! Tagad jau reti kurš var tik nejēgā daudz samaksāt! Dārgākais skrējiens Baltijā!

pirms 7 gadiem, 2014.06.18 12:05

Piekriitu

Tas tapec, ka organizators ir reti tups cilveks, kurs doma kaa ieguut vairak naudas..

pirms 7 gadiem, 2014.06.30 11:48

nu...

noorganizē pati kādu pasākumu...tad redzēsi cik un kas maksā...Nez vai no sava maciņa gribēsi pielikt...!!!

pirms 7 gadiem, 2014.06.30 13:46

hmm

Varbūt bez apvainojumiem, bet maksāt par Maratonu 30 eiro, kamēr Rīgas Nordea maratons maksāja 15 EUR....

pirms 7 gadiem, 2014.06.30 16:29

Skrējēja

Pilnīgi piekrītu!!! 18 eiro par 5 km! Tas nu ir vairāk nekā traki, manuprāt , ja dalības maksa būtu samērīgāka, tad arī dalībnieki būtu daudz vairāk. Es arī labprāt savus bērnus, kuri ir bērnu skrējienam par lielu uz 5 km pieteiktu, bet tāāda nauda 18 eiro...... Kas tad ir labāk bērnu un jauniešu grupās daži dalībnieki vai tomēr , lai var skriet visi, ne tikai turīgo bērni?

pirms 7 gadiem, 2014.06.30 18:25

Sports