Brīvdienās būs divas pārbaudes spēles

Sestdien un svētdien pārbaudes spēles pret „Viking” (Tallina) aizvadīs HK „Liepāja” hokejisti. Komandas savā starpā tiekas jau otro reizi. Janvāra sākumā liepājnieki viesojās Tallinā, kur aizvadīja divas savstarpējas spēles, no kurām vienā uzvaru svinēja HK „Liepāja”, otrā pārāki bija Igaunijas hokejisti, informē Simona Laiveniece, HK Liepāja preses sekretāre.
   
Komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs lēmumu par pārbaudes spēļu nepieciešamību bija pieņēmis jau sen: „Sezonas sākumā tika runāts par iespējamību veidot Baltijas līgu, kurā spēlētu komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, taču dažādu iemeslu dēļ tas nerealizējās. Mēs tomēr izmantojam iespēju samērot spēkus ar Igaunijas čempionvienību „Viking”. Tās sastāvā spēlē arī leģionāri no Ukrainas, Krievijas un Baltkrievijas. Tallinā redzējām, cik sakārtota ir viņu infrastruktūra – komanda spēlē jaunā hallē ar trīs ledus laukumiem. Janvārī notikušajās spēlēs mums bija iespēja atgūt spēkus no krituma Latvijas čempionāta spēlēs un pārbaudīt jaunpienācējus, tagad nopietni gatavojamies priekšā stāvošajām spēlēm. Komandā valda darba noskaņojums.”
   
Skatītāji uz HK „Liepāja” un „Viking” (Tallina) spēlēm LOC Ledus hallē tiek gaidīti sestdien pulksten 19.30 un svētdien pulksten 11.00.  

Pievieno komentāru

Sports