Brahmanis atgriezīsies "Liepājas metalurga" sastāvā

Latviešu hokejists Edijs Brahmanis šosezon vairs nespēlēs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas "Dinamo" un atgriezīsies Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta "Liepājas metalurgs" vienības rindās.

"Sarunas ir beigušās ar atzinumu, ka Edijs Brahmanis ir piemērots rīdziniekiem, bet uzbrucēja fiziskā sagatavotība pagaidām neatbilst "Dinamo" prasībām," portālam izteicās "Liepājas metalurga" direktors Aleksandrs Rogoza, kurš prognozēja, ka pēc šīs sezonas, visticamāk, atkal notiks abu komandu pārrunas par Brahmani.

Jau ziņots, ka Brahmanis KHL aizvadīja četras spēles, turklāt pēdējo pusotru maču spēlēja pirmajā maiņā kopā ar "Dinamo" uzbrukuma līderiem Metu Elisonu un Marselu Hosu. Šajā laikā uzbrucējs guva vienus vārtus un nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Brahmanis savas profesionālās karjeras laikā iepriekš ir spēlējis "Prizma/Rīga", "Rīga 2000", ASK/"Ogre" komandā, kā arī Lielbritānijas hokeja premjerlīgas klubā Beizinstokas "Bison".

Šosezon "Liepājas metalurga" sastāvā Baltkrievijas atklātajā čempionātā Brahmanis 37 spēlēs guvis 27 vārtus un izpildījis 16 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis lietderības koeficentu +10 un 87 soda minūtes. Šobrīd Brahmanis ir Baltkrievijas atklātā čempionāta trešais rezultatīvākais līgas spēlētājs.

Pievieno komentāru

Sports