BK „Liepājas Lauvas” gatavojas jaunajai sezonai

Basketbola klubs „Liepājas Lauvas” kopš augusta sākuma ļoti aktīvi aizvada treniņus un gatavojas jaunajai sezonai, kas solās būt visai interesanta un neprognozējama. Komandas kodolu pārsvarā veidos pašmāju basketbolisti, taču sastāvā tiks iekļauti arī daži spēlētāji, kuri iepriekšējā sezonā pārstāvēja citus Latvijas basketbola klubus.

Basketbola kluba direktors Arturs Košeļevs apgalvoja, ka komandas jaunie basketbolisti kopīgus fiziskos treniņus Daugavas stadionā un jūrmalā aizvada jau no 15. jūnija, taču intensīvi sākts strādāt ir kopš augusta sākuma. Šobrīd komanda aizvada divus treniņus dienā gan A.Košeļeva, gan A.Misus vadībā. Ar komandu kopā vairāk kā mēnesi trenējas gan Vairis Pusaudzis, gan Klāvs Ansons, turklāt, individuāli smagus treniņus aizvada Renārs Zeltiņš, kurš šobrīd ir jau sācis trenēties kopā ar komandu un cerams, ka sezonu varēs jau iesākt savā optimālajā formā. Atgādināsim, ka Zeltiņš pirms nepilniem diviem gadiem guva smagu ceļgala traumu, kas iepriekšējās sezonas vidū atkal lika par sevi manīt. Līdz ar to, spēļu garša Renāram vēl ir jāatgūst, taču viņa pieredze viennozīmīgi būs noderīga „Lauvām” visas sezonas garumā.

Visticamāk, ka Liepājas basketbola klubu pametīs viens no iepriekšējās sezonas līderiem un pašreizējiem Latvijas izlases kandidātiem Artūrs Štālbergs. Tas lielā mērā būs atkarīgs no Artūra sekmēm izlasē. Taču, ja Štālbergam nebūs citu piedāvājumu un viņu apmierinās finansiālā puse, tad iespējams, ka Artūrs nākošo sezonu varētu spēlēt Liepājā.

Noteikti, ka lielāks uzsvars šajā sezonā tiks likts uz gados jaunākiem basketbolistiem, līdz ar to, lielākas iespējas sevi pierādīt radīsies tādiem pašmāju basketbolistiem kā Artim Atem, Kristapam Frīdenbergam, Marekam Mejerim, Artūram Freimanim un ļoti iespējams vēl kādam. Turklāt, nav izslēgts, ka Liepājā varētu spēlēt arī Jevgēņijs Kosuškins, Jānis Graudiņš un Raimonds Vaikulis, taču tas būs atkarīgs gan no pašiem spēlētājiem, gan kluba maksātspējas.

Basketbola kluba direktors Arturs Košeļevs arī neslēpa, ka komandai ir vienošanās ar Edmundu un Eināru Tukišiem. Einārs iepriekšējo sezonu aizvadīja Valmieras klubā, taču Edmunds bija ASK sistēmā. Tāpat sarunas ir veiktas ar „Ķeizarmežs” spēlētājiem Kalvi Sprūdi un Sandi Silavu. Kalvis jau veiksmīgi sevi paspēja pierādīt un nedēļas nogalē sevi atrādīt ieradīsies Silavs. To, vai šie spēlētāji būs īstie lielā mērā noteiks arī komandas galvenais treneris - Armands Misus, kurš iepriekšējā sezonā bija galvenā trenera Oļega Okulova palīgs.

Šobrīd komanda sezonai gatavojas gan Daugavas stadionā, kur piestrādā pie fiziskās sagatavotības, kā arī 4 reizes nedēļā treniņi tiek aizvadīti Liepājas Olimpiskajā centrā. Cerams, ka smagais darbs vasaras mēnešos nesīs augļus arī sezonas laikā, kuras sākums gaidāms jau septembra otrajā pusē.

Cik komandas un kādā sastāvā tās spēlēs Latvijas Basketbola līgā nav skaidrs, taču „Liepājas Lauvas” direktors Arturs Košeļevs apgalvoja, ka liepājnieki visas saistības, kas attiecas uz finansēm ar Latvijas Basketbola Savienību ir nokārtojuši, līdz ar to, Liepājas basketbola klubs cīņām ir gatavi!

Informēsim, ka „Lauvas” aizvadīs arī vairākas pārbaudes spēles. No 5. līdz 11. septembrim Lietuvas pilsētā Klaipēdā mūsu basketbolisti aizvadīs draudzības spēles ar vairākiem Krievijas 1. līgas klubiem, taču no 22. līdz 24. septembrim tepat Liepājā ir plānots pārbaudes turnīrs, kurā savu dalību jau ir apstiprinājuši tādi klubi kā Maskavas Dinamo un Politehnikas Ļviv no Ukrainas.

Cerams, ka šie mači mūsējiem būs veiksmīgi un sezonu izdosies iesākt ar labu noskaņojumu!

Pievieno komentāru

Sports