"Betsafe/Liepāja" nespēj sagādāt pirmo zaudējumu "Ogrei"

Trešdien "Ogre" Liepājā "Olybet" Latvijas Basketbola līgā ar 99:76 (20:19, 23:18, 27:20, 29:19) sagrāva "Betsafe"/"Liepāja" komandu un šosezon turpina darboties bez zaudējumiem.

Ogrēniešiem ar 21 punktu izcēlās Guntis Sīpoliņš, bet 14 punktus savāca Jānis Pozņaks, raksta LETA.

Tikmēr "Betsafe"/"Liepāja" rindās 22 punktus guva Roberts Krastiņš, bet ar 13 punktiem atzīmējās Kenets Brauns.

LBL kopvērtējumā līderēm "Ventspils" un "Ogrei" ir pa piecām uzvarām piecos mačos, uz trešo vietu ar divām uzvarām trijās spēlēs pacēlusies "VEF Rīga", kamēr "Jūrmalai" ir divas uzvaras četros mačos.

Pirmajam četriniekam ar vienu panākumu trijos mačos seko "Valka"/"Valga" un "Betsafe"/"Liepāja", kamēr "Latvijas Universitātei" (LU) ir viena uzvara četrās spēlēs, "Valmiera"/ORDO guvusi vienu panākumu piecos dueļos, bet "Jēkabpils" zaudējusi visās četrās cīņās.

Šajā LBL sezonā augstākajā divīzijā piedalās deviņas komandas. Septiņas no tām aizvadīs četru apļu turnīru, kamēr "VEF Rīga" spēlēs trīs apļus, bet "Valka"/"Valga" - divus. Rīdzinieki paralēli startē arī VTB Vienotajā līgā, bet pierobežu pilsētu komanda no Valkas un Valgas piedalās arī Igaunijas čempionātā.

Šajā pavasarī LBL čempionātā triumfēja "VEF Rīga" komanda, finālsērijā visos četros mačos uzvarot "Ventspili", kamēr bronzas godalgas pēc ilgāka pārtraukuma ieguva "Barons kvartāls", kas neilgi pirms jaunās sezonas pavēstīja, ka atsauc dalību no sacensībām.

Pievieno komentāru

Sports