Noslēdzas Aizputes novada atklātais čempionāts strītbolā

Finišējis Aizputes novada atklātais čempionāts strītbolā, kurā uzvaras laurus plūca “Lisaki”, “Rozā”, “Alīna”, “Pienenes” un “Senie”.

Aizputes novada atklātais čempionāts strītbolā notika četros posmos, bet kopvērtējumam vērtēja trīs labāko posmu rezultātus, informē Aizputes novada sporta centra direktora vietnieks Gints Sedols.

1995. gadā dzimušu un jaunāku zēnu konkurencē par Aizputes novada čempioniem kļuva vietējās komandas “Lisaki” basketbolisti. Panākumu kaldināja Jānis Muižnieks, Jānis Vītols un Egīls Rekmanis. Otro vietu ieguva Kazdangas vienība “ASK Ganības” ar Silvestru Baulu, Egilu Matisonu un Ralfu Matisonu sastāvā. Trešā bija komanda “Kazdanga”. Tajā spēlēja Agnis Millers, Arnis Akermanis un Elvis Raivo Doniņš.

No 1994. līdz 1973. gadam dzimušo vīriešu grupā triumfēja Aizputes komanda “Rozā”. Par čempioniem kļuva Jānis Mellups, Valdis Ostelis, Jānis Odiņš un Armīns Eversons. Otro vietu ieguva Aizputes komanda “Cūkas”. Tajā spēlēja Rihards Frīdenbergs, Artis Alksnis un Ģirts Rozentālbergs. Trešajā vietā tika atstāta Vērgales komanda “Kārumiņš”, tās sastāvā –Artūrs Ausējs, Edvīns Ausējs, Edgars Šeins un Kristaps Ķipurs.

1972. gadā dzimušu un vecāku vīriešu turnīrā spēlēja vienīgi Aizputes novada un Kuldīgas apvienotā komanda “Senie”. Tajā spēlēja Valdis Odiņš, Aivars Kapačs, Andris Malkcirtis un Gints Ķinēns.

No 1994. līdz 1973. gadam dzimušu sieviešu grupā spēlēja vienīgi Aizputes komandas “Alīna” basketbolistes Ieva Rone, Elīna Bogdane un Kristīne Zaharāne. Savukārt 1972. gadā dzimušu un vecāku dāmu konkurencē piedalījās vienīgi Aizputes komanda “Pienenes” – Gita Ļaudama, Vita Levica, Daiga Rūtiņa un Antra Jansone

Pievieno komentāru

Basketbols