Basketbola komandas tiek pie mūsdienīgas mājaslapas

Sākot ar piektdienu, 26. septembri, ir pieejama sporta kluba „Liepājas Lauvas” profesionālo basketbola komandu „Liepāja/Triobet” un „Vega 1/Liepāja” mājas lapa, kur ikvienam interesantam būs iespējams iepazīties ar jaunajām kluba aktualitātēm.

Šajā mājas lapā vienkopus būs informācija ne tikai par vīriešu basketbola klubu „Liepāja/Triobet”, bet arī par mūsu pilsētas vienīgo sieviešu komandu „Vega 1/Liepāja”, kurai līdz šim šāda mājas lapa nepastāvēja.
Ikviens interesents varēs iepazīties ar pēdējām aktualitātēm gan vīriešu, gan sieviešu basketbola komandā. Savlaicīgi un daudz pārskatāmāk tiks publicētas visas gaidamās spēlēs, rezultāti un pēdējie jaunumi. Tāpat ikviens interesents varēs iepazīties ar abu komandu sastāviem, treneriem un kluba administrāciju. Mājas lapā būs iespējams apskatīt visas foto un video galerijas no abu komandu pēdējam aktualitātēm, kā arī iegūt visu nepieciešamo informāciju par kluba vēsturi, komandas atbalstītājiem un Liepājas daiļajām karsējmeitenēm, kurām tiks atvēlēta īpaša sadaļa, informē Mārtiņš Kozlovskis,
LOC sporta projektu vadītājs.

Tāpat šī mājas lapa dos plašākas iespējas ikvienam komandas atbalstītājam izteikt savus komentārus un dalīties ar savu viedokli par kādu no gaidāmajiem pasākumiem aptaujas veidā. Turklāt ar šīs mājas lapas palīdzību visa informācija parādīsies arī visos iespējamos sociālajos tīklos – twitter, draugiem.lv, facebook, youtube utt..
Kluba vadība ir cerību pilna, ka apmeklētājiem šī mājas lapa būs interesanta un ikdienā tā varētu kļūt par komandas atbalstītāju informācijas avotu. Mājas lapa joprojām tiek papildināta, tāpēc kluba vadība labprāt uzklausīs atbalstītāju ieteikumus, kurus iespējams sūtīt uz liepajaslauvas@liepajassports.lv

Mājas lapas adrese ir palikusi nemainīga: www.liepajaslauvas.lv.

Pievieno komentāru

Sports