"Bandava" zaudē "Saldus" vienībai

Priekules futbola komanda "Bandava" Vaiņodes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrās līgas Kurzemes reģiona turnīrā ar 2:3 (2:2) zaudēja komandai "Saldus".

Jau spēles otrajā minūtē saldenieki ieguva tiesības izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja un izvirzījās vadībā ar 1:0. Pēc desmit minūtēm saldenieki ieguva iespēju izpildīt vēl vienu 11 metru soda sitienu, kuru arī realizēja - 2:0, stāsta Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis.

Pirmā puslaika vidū pēc stūra sitiena "Bandavas" futbolists Kaspars Brīvkalns ar galvu samazināja rezultāta starpību un pašās puslaika beigās Dāvis Plūme guva ļoti skaistus vārtus ar galvu atkal pēc stūra sitiena - 2:2.

Otrā puslaika vidū saldenieku leģionārs no Lietuvas nospēlēja individuāli ļoti labi viens pats soda laukumā, nokārtojot saldeniekiem 3:2 uzvaru.

"Bandavas" futbolisti mača pēdējās piecās minūtēs saldeniekus piespieda pie viņu vārtiem, bet savas izdevības neizmantoja.