"Bandava/Priekule" Kurzemes telpu futbola līgā sagrauj "Ventspils augstskolu"

"Bandavas/Priekules" futbolisti otrdien, 12. janvārī, Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē Kurzemes telpu futbola līgā ar 10:3 (4:2) sagrāva "Ventspils augstskolu".

Spēles sākumā komandas apmainījās diviem vārtu guvumiem, bet pākapeniski iniciatīvu pārņēma priekulnieki un pelnīti guva divus vārtus. Puslaika pašās beigās sarkano kartiņu nopelnīja viesu līderis Arturs Moros, par spēli ar roku glābjot komandu no vārtu zaudējuma, informē Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis.

Viesi bija atbraukuši ar īsu rezervistu soliņu, otrā puslaikā tas īpaši izpaudās un priekulnieki pakāpeniski palielināja pārsvaru un uzvarēja pārliecinoši ar 10:3.

"Bandavas/Priekules" sastāvs:

#1 Emīls Rubezis (vārtsargs), #13 Arnis Kvietkausks (kapteinis), #9 Ainars Mikāls, #4 Kārlis Tiškus, #5 Raimonds Sāmietis, #6 Ģirts Džeriņš, #17 Agris Vasars, #2 Kristaps Juškevičs, #10 Niks Rubezis.

Nākamā spēle "Bandavai/Priekulei" būs 21. janvārī pulksten 20 savās mājās pret komandu "Kuldīgas NSS/FK Nikers".