Slavenajā Vecpilī notiks Latvijas rallijsprinta kausa izcīņas posms

Septembra pēdējā nedēļas nogalē Liepājā un tās apkārtnē atkal būs dzirdama sporta automašīnu rūkoņa, un Vecpilī pulcēsies autosporta entuziasti no visas Latvijas, lai noskaidrotu ātrākos braucējus minirallija un rallijsprinta sacensībās.

Svētdienā, 26. septembrī, autosporta līdzjutēju aprindās par Baltijas pērli dēvētajā Vecpilī notiks Latvijas rallijsprinta kausa izcīņas 3. posms “Vecpils 2021”, informē organizatori.

Rallijsprinta sacensību dalībniekiem rīkotāji sagatavojuši divus ātrumposmus, kas atkārtosies katrs trīs reizes un iekļaus leģendāro Vecpils ātrumposmu rallija sacensībās neierastā konfigurācijā.Pieredzējušākie braucēji Vecpils ātrumposmu zina gandrīz no galvas, un tas katrās rallija sacensībās, vai tas būtu Latvijas, vai Eiropas rallija čempionāts, sportistiem ir kā deserts, ko gribētos baudīt vēl un vēl.
Ralllijsprintā “Vecpils” šoruden piedāvāsim gan visiem labi zināmo, gan arī jaunus ceļus, vienlaikus saglabājot Vecpils īpašo un neatkārtojamo garšu.

Sacensību programmā iekļauti seši ātrumposmi ar kopējo garumu līdz 54 kilometriem.

Rallijsprinta “Vecpils 2021” starts un finišs notiks Aizputē.

Jāatzīmē, ka dienu iepriekš Liepājā, Karostā, notiekošajās minirallija sacensībās “Karosta 2021”, atsevišķā ieskaitē, drīkstēs piedalīties arī ar rallijsprintam speciāli sagatavotām sporta automašīnām, līdz ar to aktīvākajiem dalībniekiem tiks dota iespēja vienā nedēļas nogalē sacensību režīmā aizvadīt vairāk nekā 75 kilometrus.

Rallijsprinta “Vecpils 2021” nolikums un informācija par reģistrāciju tiks publicēta vietnē autorally.lv.

Sacensības rīko Liepājas Ātruma festivāla “Kurzeme” un Saldus rallija rīkotāju apvienotā komanda.

Pievieno komentāru

Autosports