FOTO: Galbāliņam Priekulē vēsturiska uzvara; sacensībās daudzi uzmet kūleņus 1

Priekules autotrasē "Līgo" sestdien, 12. septembrī, tika aizvadīts Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Vasaras kausa izcīņas piektais posms, kā arī Krosa komisijas kausa izcīņas ceturtais posms. Autosportisti līdzjutējiem sagādāja aizraujošas sacensības, kurās bija arī daudz avārijas.

Krosa komisijas kausa izcīņā Pro klasē skaistu uzvaru svinēja grobiņnieks Aivars Galbāliņš, kurš pirmo reizi uzvarēja sacensību posmā, lai gan iepriekš bijis arī Krosa komisijas kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs. Otrais bija Raivis Grigorovičs no Anneniekiem, bet trešo vietu ieguva Māris Mardoks no Ogres.

A. Galbāliņš finālā spēja būt ātrāks par kalētnieku Māri Tuskenu, kurš pēc tam līdz finišam netika, beigās paliekot sestajā vietā.

Amatieru autokrosa finālā vispirms kūleņus uzmeta priekulnieks Daniels Rašmanis un brauciens tika apturēts. Otrajā piegājienā avarēja rīdzinieks Ilmārs Kuzmins un talsenieks Sandis Laukšteins un atkal brauciens tika apturēts. Ar trešo reizi izdevās noskaidrot uzvarētāju - Priekules posmā uzvarēja rīdzinieks Artūrs Mūrnieks, otrais bija ogrēnietis Dzintars Filipsons, bet trešo vietu ieguva priekulnieks Agnis Kātiņš. D. Rašmanis palika ceturtais, bet vēl viens priekulnieks Igors Konvega palika devītais.

Folkreisa finālā arī bija trīs starti, jo pirmajos divos tika piedzīvotas avārijas. Par posma uzvarētāju kļuva siguldietis Miks Gabrāns, otrais bija Mareks Aseriņš (Jaunmārupe), bet godpilno trešo vietu līdzjutējiem par lielo prieku ieguva vecpilnieks Andis Dreimanis. Septītais finālā bija durbenieks Kristaps Kļava.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 17. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jurîtis

Vai tad vispirms nevajag iemāciets ar autiņu braukt un tad piedalīties sacensībās? Tā kūleņošana jau pierāda to nemākulību stūrēt.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.14 11:08

Autosports