FOTO: Folkreisā Vecpilī uzvar Mārtiņš Spīķis; vietējos fanus iepriecina grobiņnieks Aivars Galbāliņš

Ar rīdzinieka Mārtiņa Spīķa uzvaru sestdien, 1. augustā, Vecpils autotrasē noslēdzas folkreisa Vasaras kausa izcīņas trešais posms.

Folkreisā otrais bija cēsinieks Rūdolfs Bogens, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Raivis Biezais no Garkalnes. No vietējiem braucējiem neviens fināla 12 labāko sportistu pulkā neiekļuva.

Savos pusfinālos folkreisā nepaveicās durbeniekiem Danielam Lankupam un Kristapam Kļavam. Sacensības pusfinālā beidzās arī liepājniekam Tomam Freimanim.

Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņā Pro klasē triumfēja kuldīdznieks Edijs Ošs, bet līdzjutējiem par lielu prieku otrais bija grobiņnieks Aivars Galbāliņš, trešajā vietā atstājot Māri Mardoku no Ogres. Kalētnieku Andri Tuskenu pievīla tehnika un viņš finālā nepiedalījās.

Autokrosā amatieru ieskaitē uzvarēja kuldīdznieks Andris Ibergs, otrais bija rīdzinieks Raivis Anops, bet trešais palika ventspilnieks Gints Bārzdainis. Nepaveicās embūtniekam Oskaram Troikam, kurš finālā bija pārliecinošs līderis, bet neizturēja tehnika. Pēc otrajā braucienā uzmestā kūleņa sacensībās nespēja atgriezties priekulnieks Agnis Kātiņš, bet vecpilnieku Sandi Džeriņu pievīla tehnika gan amatieru ieskaitē, gan folkreisā.

Svētdien no pulksten 10 Vecpilī būs Latvijas čempionāts autokrosā.

Folkreisa dalībnieku komentārus lasiet "Kursas Laika" 6. augusta numurā!

Pievieno komentāru

Autosports