Ātrākā vienas ass piedziņas ekipāža rallijsprintā un rallijā "Alūksne 2013" saņems EUR 1000

Ir sācies jaunais rallija gads un līdz sezonas pirmās sacensības, rallijsprinta un rallija "Alūksne 2013" startam 18.-19.janvārī atlikušas vairs tikai pāris nedēļas.

"Alūksne 2013" būs gan Latvijas Republikas 2013.gada rallijsprinta čempionāta 1.posms, gan Igaunijas E-Cup kausa izcīņas 1.posms, gan rallija ALŪKSNE 2013 kausa izcīņa individuālajā vērtējumā.

Pieteikumu sarakstā bez Latvijas ekipāžām jau redzami arī igauņu, lietuviešu, ukraiņu un krievu sportistu uzvārdi. Iespējams, ka bez vairākām spēcīgām mūsu valsts ekipāžām skatītājus sagaida vēl dažs labs pārsteigums!

Sportistu un skatītāju ievērībai organizatori atgādina, ka rallijsprinta un rallija ieskaitēs startējošajām ekipāžām būs jāveic identiska distance. Pie tam, divi noslēdzošie sacensības ātrumposmi norisināsies tumsā, tādēļ sportistiem jau savlaicīgi jāparūpējas par nepieciešamo papildapgaismojumu savām automašīnām.

Lai palielinātu sportisko intrigu un cīņas sparu, tāpat kā pagājušajā gadā, vienas ass piedziņas ātrākajai ekipāžai rallija organizatori ar atbalstītāju palīdzību ir sarūpējuši naudas balvu EUR 1000 apmērā.

Sniega segas biezums Alūksnes puses ceļos, kas tiks izmantoti kā rallijsprinta un rallija ātrumposmi, bažas nerada – tieši otrādi, atkušņa nogludinātais segums garantēs interesantu sacīksti. Arī meteoroloģiskās prognozes solās būt ziemas rallijam
labvēlīgas.

Rallija dokumentācija atrodama sacensību oficiālajā mājaslapā www.4rati.lv, kā arī www.autorally.lv. Tuvojoties rallijam, šeit tiks publicētas arī ātrumposmu kartes un apraksti.

Pievieno komentāru

Sports