Atceļ rallija "Rally Liepāja 2015" pilsētas ātrumposmu 3

Ceturtdien publicēts sacensību vadītāja biļetens Nr.2, ar kuru noteikts, ka nepiemērotu laikapstākļu dēļ tiek atcelts "Rally Liepāja" noslēdzošais ātrumposms, kura norise Liepājas pilsētā bija paredzēta svētdien, 8. februārī, pulksten 16.

Vienlaicīgi tiek mainīts arī sacensību podium-finišs, kas pārcelts uz pulksten 15.30, vēstīts rallija mājaslapā.

"Rally Liepāja" direktors Raimonds Strokšs: “Kad nolēmām par pilsētas ātrumposma sarīkošanu Liepājā, zinājām, ka tas ir ambiciozs, bet izpildāms uzdevums. Tomēr par spīti visām mūsu pūlēm sagatavot ātrumposma segumu sacensību norisei atbilstošā kvalitātē, laikapstākļi ir ļoti nozīmīga sadaļa, kuru ietekmēt nav mūsu spēkos – šodien bija jāpieņem lēmums par sacensību distances saīsināšanu. Neskatoties uz to, ceļa segumi atlikušajos ātrumposmos Liepājas un Kuldīgas apkārtnēs ir pilnībā sasaluši un klāti ar pietiekamu sniega kārtu, lai padarītu Rally Liepāja par skaistām ziemas sacensībām."

"Rally Liepāja" sāksies piektdien, 6. februārī, pulksten 16.15, kad paredzēts kvalifikācijas posms. Tikmēr sacensību atklāšanas ceremonija Liepājas Rožu laukumā paredzēta pulksten 20.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

idiile

zbis, maksājam naudu biļetēm, bet H*ju. daļu cempi neredzēt.... AI AI AI !!! FUI organizātoriem. domāju braucēji arī sašutuši...
P.s. tiem kas saka ka pa pilsētas posmu nau jamaksā - Kopējā nauda aizgāja arī pislētas posma izveidei. šito naduiņu... caps, kabatā.... forši forši

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 22:48

forsi

vajag pavisam acelt jo tie ***ie fani nemak uzvesties

pirms 5 gadiem, 2015.02.06 09:51

Sports