ASK/"Ogre" Latvijas čempionāta finālsērijas trešajā mačā pieveic čempionvienību "Liepājas metalurgs"

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas trešajā mačā svētdien pērnās sezonas vicečempioni ASK/"Ogre" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) uzvarēja pagājušās sezonas čempionvienību "Liepājas metalurgs".

Rezultātu mača desmitajā minūtē atklāja Edgars Adamovičs, bet spēles 13.minūtē "Liepājas metalurgs" rezultatīvākais spēlētājs Edijs Brahmanis panāca neizšķirtu. Pēc nospēlētām 22 sekundēm otrajā trešdaļā Gunārs Skvorcovs vadībā izvirzīja viesus, bet pēc divām minūtēm Aleksandrs Šiškovičs vēlreiz atjaunoja līdzsvaru.

Vadībā ASK/"Ogre" izvirzījās mača 33.minūtē, kad vārtus guva Mihails Kokļins, bet trešās trešdaļas vidū mājinieku komandas veterāns Vjačeslavs Fanduļs uzstādīja mača galīgo rezultātu 4:2.

ASK/"Ogre" komandas vārtus šajā mačā sargāja Kristaps Stiģis. Pirmajās divās pusfināla sērijas spēlēs ogrēniešu vārtos stāvēja Mārtiņš Raitums.

Par šīs spēles labākajiem spēlētājiem tika nosaukti Stiģis un liepājnieku aizsargs Sergejs Gubins.

Pēc šī mača sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 2-1 vadībā joprojām atrodas "Liepājas metalurgs".
Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē ceturtdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2, bet dienu vēlāk liepājnieki bija pārāki ar 3:1.

Sērijas ceturtā spēle pirmdien notiks Ogrē.

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" pusfinālsērijā tikai ar 3-2 pārspēja Davgavpils "Latgale" hokejistus, savukārt ASK/"Ogre" ar 3-1 pieveica par favorītiem uzskatīto "Rīga 2000" komandu, kuras sastāvu bija pastiprinājuši deviņi spēlētāji no Rīgas "Dinamo".