ASK/"Ogre" hokejisti pieveic klubu "Liepājas metalurgs", izlīdzinot rezultātu Latvijas čempionāta finālsērijā

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā pirmdien pērnās sezonas vicečempioni ASK/"Ogre" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja pagājušās sezonas čempionvienību "Liepājas metalurgs", sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu rezultātu 2-2.

Rezultātu mača 16.minūtē atklāja Aleksandrs Kerčs juniors, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Edijs Brahmanis panāca neizšķirtu rezultātu 1:1. Uzvaras vārtus kluba ASK/"Ogre" labā mača 44.minūtē guva Andrejs Ignatovičs.

Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē ceturtdien "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2, dienu vēlāk liepājnieki bija pārāki ar 3:1, bet sērijas trešajā spēlē svētdien ASK/"Ogre" savā laukumā uzvarēja ar 4:2.

Sērijas piektā spēle trešdien notiks Liepājā. Sestā spēle piektdien notiks Ogrē, bet ja finālsērijā būs nepieciešams arī septītais mačs, tad tas 29.martā norisināsies Liepājā.