ASK/"Ogre" draud atsaukt līdzdalību no Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas

Latvijas hokeja klubs ASK/"Ogre" pēc trešdien piektajā finālspēlē notikušajiem incidentiem ceturtdien Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārās komitejas sēdē izteica draudus atsaukt līdzdalību no Latvijas hokeja čempionāta.

Pēc daudzajiem incidentiem Liepājā notikušajā spēlē ar vietējo "Liepājas metalurgs" komandu, LHF nolēma: ja būs nepieciešama septītā finālspēle Liepājā, tad tā notiks bez skatītājiem. Neapmierinātību ar to izteica ASK/"Ogre" sporta kluba prezidents Juris Feodorovs, mutiski izsakot draudus izstāties no finālsērijas.

Tomēr LHF ģenerālsekretārs Ēvalds Grabovskis sarunā ar aģentūru LETA atzina, ka tas noticis emociju iespaidā, un izteica cerību, ka komanda dalību no turnīra neatsauks.

Arī ASK/"Ogre" galvenais treneris Leonīds Beresņevs telefonsarunā ar aģentūru LETA atzina, ka neko nezina par iespējamo izstāšanos no finālsērijas, un uzsvēra, ka komanda gatavojas nākamajai spēlei.

Sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd rezultāts ir 3-2 "Liepājas metalurgs" komandas labā. Abu komandu nākamā spēle paredzēta piektdien Ogrē.

Pievieno komentāru

Sports