Arvis Steckis Liepājā vada semināru basketbola treneriem

26. novembrī, Liepājas Sporta Spēļu Skolas basketbola treneriem semināru par tēmu “Mūsdienu basketbola tendences” novadīja LSSS basketbola treneris Arvis Steckis, informē skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Arvis Steckis šovasar ir beidzis trīs gadus ilgušās FIBA Europe treneru mācības un ir gatavs ar iegūtajām zināšanām dalīties ar kolēģiem: “Runājām, kas ir mūsdienu basketbols, kādas ir metodes, kā labāk trenēt. Protams, ka ir lietas, ko zinām, bet ir lietas, ko vēl nezinām. Skaisti viss ir tikai uz papīra, dzīve vienmēr uzliek savus noteikumus: mums ir jāapzinās, kādas ir sporta zāles, kāds inventārs un ko reāli varam izdarīt. Treneri vienmēr mēģina atrast labāko ceļu treniņos, domā par to, kā veidot basketbolu Liepājā. Ir jāzina daudz kas, lai varētu sastādīt plānu, pēc kura tad arī strādāt.”

Klātesošie ar interesi noklausījās kolēģa stāstīto. Jaunais basketbola treneris Ģirts Splīte atzīst: “Uzzināju, kādas ir jaunākās tendences basketbolā, kā labāk organizēt treniņus. Daudz ko noteikti varēšu pielietot savos treniņos. Šis bija pirmais tāda veida seminārs, bet vēl vairāki ir priekšā, kad jau runāsim par konkrētām lietām, piemēram, treniņu struktūru un plānošanu.”

Pievieno komentāru

Sports