Artūrs Štālbergs panācis vienošanos ar "Azovmaš" komandu

Latvijas basketbola valstsvienības kandidāts Artūrs Štālbergs panācis mutisku vienošanos par līguma noslēgšanu ar Ukrainas spēcīgāko klubu Mariupoles "Azovmaš".

Kā komandas oficiālajā mājaslapā internetā izteicies komandas viceprezidents Boriss Maleckims, abas puses veic aktīvas pārrunas un līgums varētu tikt parakstīts jau tuvākajā laikā.

Lietuvieša Rima Girska trenētajai komandai nākamajā sezonā bija plānots piedalīsies ULEB Eirolīgas kvalifikācijā, tomēr komandas dalība šajā turnīrā tika atsaukta, jo tā piedāvātie spēļu apstākļi neatbilst ULEB Eirolīgas izvirzītajām prasībām. Turklāt Mariupolē nav atbilstoša līmeņa spēļu zāles.

Tagad komanda startēs Eiropas kausa turnīrā. Tāpat "Azovmaš" spēlēs arī VTB bankas rīkotā Vienotās basketbola līgas (VBL) turnīrā, kur gan tā apakšgrupu sacensībās netiksies ar Latvijas komandu "VEF Rīga".

Pašlaik "Azovmaš" vienība atrodas treniņnometnē Lietuvas pilsētā Klaipēdā, kas ilgs līdz 28.augustam. Vēlāk komandai būs treniņnometne arī Itālijas pilsētā Bormio.

Savukārt Štālbergs šobrīd kopā ar Latvijas izlasi ir devies uz turnīru Grieķijā. Spēlētājs, kurš valstsvienībā debitēja tikai šovasar, ir tuvu iekļūšanai sastāvā, kas dosies uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Spēlētājs pēc ASV augstskolas absolvēšanas iepriekšējās divas sezonas aizvadīja Latvijas klubā "Liepājas lauvas".

Pievieno komentāru

Sports