Artūrs Medveds Latvijas kausa izcīņu uzsāk ar pirmo vietu un personīgo rekordu 1

Ar Latvijas vadošo vieglatlētu piedalīšanos Kuldīgā tika aizvadīts Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas pirmais posms. Tajā sekmīgi startēja arī Aizputes novada vieglatlēti.

Aizputes pagasta pamatskolas sporta skolotāja Maija Pūpola norāda, ka sacensību vērtēšana notika divās grupās. Vērtēti atsevišķi tika B grupas (1999. un 2000. gadā dzimušie) vieglatlēti. Otrajā grupā startēja 1998. gadā dzimuši un vecāki sportisti.
 
B grupas jauniešu sacensībās ar jaunu personīgo rekordu 1000 metru skrējienā uzvarēja Artūrs Medveds. Viņš distanci veica divās minūtēs un 56,07 sekundēs. Personīgo rekordu laboja arī Linards Ņikiforovs, kurš viena kilometra distanci veica trīs minūtēs un 4,48 sekundēs, iegūstot septīto vietu. Astotajā vietā ar rezultātu trīs minūtes un 11,66 sekundes bija Madars Pūpols, kurš arī laboja savu personīgo rekordu. Mareks Ņikiforovs ar rezultātu trīs minūtes un 16,73 sekundes ierindojās devītajā vietā.

Aizputes novada jaunās vieglatlētes Nikola Anne Andersone un Annija Zāģere viena kilometra distanci veica pieaugušo konkurencē. N. Andersone ar rezultātu trīs minūtes un 54 sekundes ieguva sesto vietu, savukārt viņas komandas biedrene ar rezultātu četras minūtes un 5,68 sekundes ieguva septīto vietu.

Sesto vietu tāllēkšanā pieaugušo konkurencē ieguva Artūrs Rozenbahs, kurš tālākajā lēcienā piezemējās pie sešu metru un 31 centimetra atzīmes. 60 metru skrējienā Rainers Aleksandrs Sivoho ar rezultātu 8,42 sekundes ierindojās 26. vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports