Artis un Arvis Alkšņi cīnīsies Eiropas čempionāta posmā jauniešiem

Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Liepājas “Vecajos fortos” pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs 13 valstu labākos Eiropas mototriālistus jauniešus un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma ieskaites punktiem.

Eiropas čempionāta priekšvakarā, 26. maijā, Liepājas pilsētas centrā, tirdzniecības nama “Kurzeme” iekšpagalmā, pulksten 19 notiks triāla paraugdemonstrējumi, informē biedrības “Agarska Triāla klubs” komunikācijas vadītāja Karolīne Einase.
 
Divu dienu sacensībām Liepājā, kas būs otrais un trešais Eiropas čempionāta posms triālā jauniešiem un sievietēm, reģistrējušies 37 triāla braucēji no Lielbritānijas, Vācijas, Norvēģijas, Igaunijas, Itālijas, Dānijas, Nīderlandes, Francijas, Zviedrijas, Austrijas, Polijas, Somijas un Latvijas.

Starp spēcīgākajiem Eiropas jauniešu un sieviešu triāla braucējiem Liepājas posmā sacentīsies arī vairāki sportisti no Latvijas – grobiņnieki Artis un Arvis Alkšņi, jelgavnieks Daniels Grinkevičs, kā arī vadošā Latvijas pārstāve mototriālā Ketija Agarska. Par tuvojošajām sacensībām Liepājā izsakās K.Agarska: „Līdz šim esmu piedalījusies vairākos Eiropas čempionāta posmos Itālijā un Polijā, bet liels prieks, ka Latvija ir spērusi milzīgu soli uz priekšu un rīko posmu Liepājā. Parasti trases Eiropā ir ļoti kalnainās vietās, bet Liepāja atšķiras ar to, ka tā izvietota līdzenumā ar ļoti daudziem tehniskiem, grūti veicamiem elementiem, kas dod mums vietējiem priekšroku. Liepājā vēlos uzrādīt savu sekmīgāko braucienu un gūt pieredzi no citiem dalībniekiem.”

Eiropas čempionāta triālā Liepājas posmu organizators – biedrība “Agarska Triāla klubs” aicina ikvienu nākt un iepazīt šo tehnisko sporta veidu klātienē, atbalstīt sportistus sacensībās, kā arī apmeklēt Liepājas „Vecos fortus”, kurus Eiropas čempionāta FIME komisija atzinusi par labāko dabīgi veidoto triāla trasi Latvijā. Organizatora mērķis ir noorganizēt augsta līmeņa triāla sacensības, lai būtu interesanti gan sportistiem, gan skatītājiem.

Uzziņai:
27. un 28. maijā Liepājā vairākās vietās – “Vecajos fortos”, 14. novembra bulvārī un Grīzupes ielā 53 norisināsies otrais un trešais Eiropas čempionāta posms triālā jauniešiem un sievietēm. Pirmā dalībnieka starts gan sestdien, gan svētdien pulksten 9:30. Savukārt dienu pirms sacensībām, 26. maijā, plkst. 19:00 tirdzniecības nama „Kurzeme” iekšpagalmā būs skatāmi triāla paraugdemonstrējumi. Bezmaksas ieeja skatītājiem visos Eiropas triāla čempionāta pasākumos.

Vairāk informācijas par Eiropas čempionātu un dalībniekiem pieejama mājaslapā ectrialliepaja2017.lv.

Pievieno komentāru

Sports