Armands Misus: Pārtraukumā ģērbtuvēs bija skarbāka saruna

Komandas "Liepājas Lauvas" galvenais treneris Armands Misus pēc svētdien izcīnītās uzvaras Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas spēlē pret klubu "Valmiera" atzina, ka pārtraukumā viņam ģērbtuvēs ar spēlētājiem bija skarbāka saruna.

Kā ziņots, aizvadītajā mačā "Liepājas Lauvas" prata atspēlēties no 17 punktu deficīta un viesos uzvarēja ar rezultātu 72:70

"Spēles pirmajā puslaikā izskatījās, ka esam vēl aizkavējušies iepriekšējā mačā Ventspilī, tāpēc pārtraukumā ģērbtuvēs bija skarbāka saruna," portālam "liepajniekiem.lv" atzina Misus. "Teicu, ka varam atspēlēt zaudētos punktus, bet viss ir tikai mūsu pašu rokās."

"Īstenībā jau trešajā ceturtdaļā laukumā dominējām, bet sākumā tas vēl nedeva vajadzīgo rezultātu. Pēdējās desmit minūtēs pretinieks salūza, un mums izdevās gūt uzvaru," piebilda Misus.

Savukārt kluba "Valmiera" galvenais treneris Gatis Melderis izteicās, kas šis zaudējums ir nepatīkams. "Otro puslaiku sākām pilnīgi ar citu koncentrēšanos un atdevi nekā spēles sākumā, un tad arī sākās nevajadzīgas piezīmes. Spēles galotnē piezīmes bija tās, kas noteica spēles iznākumu," vienības "Valmiera" mājaslapā internetā citēts Melderis.

"Protams, noteicošās bija ne tikai piezīmes, bet arī atlēkušās bumbas, kuras visā spēles gaitā vinnējām, bet pēdējā ceturtdaļā pretinieki izcīnīja 3-4 uzbrukuma bumbas un izlīdzināja rezultātu. Spēles beigas bija jāvinnē jau 25.minūtē, nevis viss jāatstāj uz pēdējām sekundēm," piebilda Melderis.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā pēc šī mača "Liepājas lauvas" pakāpās uz trešo vietu, bet klubs "Valmiera", kuram šīs bija pirmais zaudējums trīs aizvadītajās spēlēs, atrodas ceturtajā pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports