Arī "Wurth Ziemas kausu" pārceļ uz Vaiņodes lidlauku

Sestdien, 4. februārī, tiks aizvadīts priekšpēdējais, ceturtais autosporta sacensību "Wurth Ziemas Kauss" šīs sezonas posms – “MKM motorsport/Vaiņode”. Laika apstākļu dēļ posma norise no Rudbāržu trases pārcelta uz Vaiņodes lidlauku, kurš braucējiem jau ir zināms.

Vaiņodes lidlauka plašā teritorija dod iespējas gan attīstīt lielāku ātrumu kā citas trases, gan arī variēt ar konfigurācijām. Iepriekš braucēji ļoti pozitīvi izteikušies par šo norises vietu. Protams, arī šoreiz izveidota jauna konfigurācija, vēstīts www.motorsport.lv.

Šajā “ posmā īpašas specbalvas paredzētas 4WD klases braucējiem. Uzņēmums WURTH paredzējis īpašu WURTH simpātijas balvu kādam no 4WD klases dalībniekiem.  Balvas posma labākajiem tāpat kā iepriekš nodrošinās WURTH, MOTUL, SRT rallija komanda. Sezonas noslēgumā par papildus balvām gadās MKM Mežs un MKM motorsport, kā arī Liepājas teātris un Torley.

Posma nolikums un sacensību reģistrācija no trešdienas pieejama sacensību mājaslapā www.motorsport.lv! Dalībnieku skaits sacensībām ir ierobežots.

Vaiņodes lidlauku šoziem autosportisti ir iecīnījuši. Tajā jau notika "Wurth Ziemas kausa" pirmais posms, kā arī "EVE ziemas kausa" sacensības.

Pievieno komentāru

Sports