Arī nākamgad Latvijas un Baltijas rallija ziema sāksies Alūksnē

Jau tradicionāli - ceturto gadu pēc kārtas, arī 2014.gada Latvijas un Baltijas rallija sezona tiks atklāta ar ziemas ralliju „Alūksne”.

Nevar nepiekrist Alūksnes novada domes priekšsēdētājam Arturam Dukulim, kurš atzīst - „Alūksne ir viena no sniegotākajām un ziemīgākajām vietām Latvijā, tādēļ gluži loģiski, ka tieši mūsu novadā mājvietu radušas tieši ziemas autosporta sacensības”, informē Dace Janova, rallija un rallijsprinta „Alūksne 2014” preses centra vadītāja.

2014.gada 17. un 18. janvārī viesmīlīgie alūksnieši ciemos gaidīs gan rallijsprinta, gan rallija dalībniekus un to līdzjutējus, jo „Alūksne 2014” būs vienlaikus Latvijas Republikas 2014.gada rallijsprinta čempionāta 1.posms, kā arī cīņa par rallija ”Alūksne 2014”kausu individuālajā vērtējumā.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz „Alūksnes” organizatori būs kārtīgi pastrādājuši, lai atrastu atkal jaunus un interesantus ceļus sacensību ātrumposmiem.

Nākamā gada janvārī rallija un rallijsprinta „Alūksne 2014” astoņi ātrumposmi līdz pat 70 km garumā vīsies caur Alūksnes novada Alsviķu, Annas, Zeltiņu un Ilzenes pagastiem, pie tam divi no tiem norisināsies diennakts tumšajā laikā.

Ir publicēts rallija un rallijsprinta „Alūksne 2014” gids, ar to var iepazīties sacensību oficiālajā mājas lapā www.4rati.lv un www.lrc.lv.

Ralliju un rallijsprintu „Alūksne 2014” organizē biedrība Autosporta klubs Alūksne sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

Pievieno komentāru

Sports