Ar uzvaru sāk Vērgale, Kalēti, Medze un "Mērnieks.LV" 6

Ar uzvaru Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstes uzsākuši Vērgales, Kalētu, Medzes un "Mērnieks.LV" vienības basketbolisti. Visos mačos laukumā ritējusi spraiga cīņa. Medzes un Durbes novada mačā viss izšķīries pēdējās divās sekundēs.

Vīriešiem pirmajā līgā pirmdien bija tikai viena spēle, kurā Vērgale savā laukumā ar 85:80 uzvarēja komandu "Pokernieki". Vērgales sporta metodiķis Alfrēds Magone stāsta, ka spēle ritējusi punkts punktā. Vērgalnieki mača izskaņā panākuši desmit punktu pārsvaru, pozitīvu rezultātu izdevies noturēt.

Otrajā līgā Cīrava savā laukumā ar 59:76 zaudēja komandai "Mērnieks.LV". "Viņi bija labāki, ātrāki. Būs vieni no līderiem mūsu grupā," uzskata Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs. Viņš piebilst, ka Cīravas komandu veido tie paši spēlētāji, kuri tikko piedalījušies rajona volejbola meistarsacīkstēs un spēlē arī futbolu.

Kalēti Durbē ar 76:59 uzvarēja Bārtu. Kalētu sporta metodiķis Ģirts Ločmelis komentē, ka kalētniekiem vēl pieklibojusi saspēle, taču nākamajā mačā pret Durbes novadu viss būs jau kārtībā.

Pirmajā spēļu dienā intriģējošākā bijusi Medzes un Durbes novada spēlētāju spēkošanās Durbē. Medzenieki meistarsacīkšu pirmajā mačā nav varējuši iemest no groza apakšas, daudz kļūdījušies, tomēr durbeniekus uzvarējuši ar 52:49.

Medzes sporta metodiķis Gints Griezītis norāda, ka Medze bijusi vadībā pat ar septiņu punktu pārsvaru, taču durbenieki mača beigās radījuši intrigu, pievilkuši līdz mīnus diviem punktiem. Kad līdz mača beigām bija atlikušas vairs tikai divas sekundes, medzenieki realizējuši vienu no diviem soda metieniem. Pēdējās sekundēs durbenieku no laukuma centra mestā bumba lidojusi garām grozam.

Šodienas un pārējās pirmā riņķa spēles var atrast portāla pasākumu sadaļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

???

Es biju domājis, lai basketbolisti paš komentāros ieliek rezultātus ;) :D

pirms 12 gadiem, 2009.01.07 09:36

uldins

portāls par katra vakara spēļu rezultātiem informēs nākamajā dienā!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 23:21

es visu redzēju

laukumā centrs laikam nobīdījies pa kādiem trim metriem...

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 22:15

Vilnis

sākums labs, redzēs, kā pārējām komandām veiksies. Durbei gan neraža.

pirms 12 gadiem, 2009.01.06 18:09

Sports