Ar tempa skrējieniem Raiņa parkā turpinās gatavoties Liepājas pusmaratonam

Turpinot gatavošanos ‘’Liepājas Pusmaratonam’’, kas notiks 5. jūlijā, organizatori sadarbībā ar ‘’Liepājas Olimpisko centru’’ (LOC) ielūdz uz ceturto bezmaksas skriešanas treniņu jeb LOC skriešanas vakaru.
 
Noslēdzošais skriešanas vakars norisināsies trešdien, 11. jūnijā, plkst. 19 Raiņa parkā (pulcēšanās vieta pie bērnu laukuma) – ar treniņa īpašo tematiku “pilsēta”, informē Liepājas Pusmaratona rīkotāju pārstāvis Mārtiņš Jansons.

Šajā LOC skriešanas vakarā organizatori ir sagatavojuši trīs dažādu tempu skrējienus. Ātrākā tempa skrējiens ar 10 km distanci būs paredzēts tiem, kuri gatavojas Liepājas Pusmaratonā pieveikt “stipro, dzelzī kalto skrējēju” jeb Pusmaratona distanci.Vidējā tempa jeb 7 km skrējienā tiek aicināti pievienoties “labie skriešanas un Liepājas vēja pazinēji ar labu fizisko formu”.

Pārējiem jeb “tiem ar botām, gribasspēku un apņemšanos”, kuri plāno Pusmaratonā noskriet 5 km distanci vai tikai sāk gatavošanos, arī būs 4 km distance ar  atbilstošu tempu. Papildus visiem dalībniekiem pirms un pēc treniņa tiks nodrošināta kopēja iesildīšanās un atsildīšanās.
 
Arī šajā LOC skriešanas vakarā skrējēji tiks nodrošināti ar dzeramo ūdeni un izotonisko sporta dzērienu.

11. jūnija skriešanas vakarā viens no LOC skriešanas vakaru sērijas dalībniekiem saņems īpaši vērtīgu balvu no ‘’GARMIN’’ – Forerunner 620 skriešanas pulksteni.

Visi LOC skriešanas vakaru sērijas dalībnieki, kas piedalījās vismaz trijos treniņos no četriem, no ceturtdienas tiks gaidīti atpūtināt kājas ‘’Liepājas Olimpiskā centra’’ SPA. Lai izbaudītu LOC SPA zonas burvību, dalībniekam līdz 31. augustam ir jāierodas sev izvēlētajā laikā, uzrādot personas apliecinošu dokumentu.

Lai piedalītos ‘’Liepājas Pusmaratona’’ noslēdzošā skriešanas vakarā, visi interesenti aicināti ierasties iepriekš noteiktajā pasākuma norises vietā, kura būs iezīmēta ar ASICS un LOC karogiem.

Noslēdzoties LOC skriešanas vakariem dalībnieki tiek aicināti reģistrēties Endomondo izaicinājumā “Skrien, ej, tipini - uz pirmo starta rindu Liepājas Pusmaratonā”. Izaicinājuma galvenā balva ir iespēja stāties uz starta līnijas plecu pie pleca ar vadošiem Latvijas skrējējiem.
 
Atgādinām, ka reģistrēties Liepājas Pusmaratonam iespējams mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv, ‘’City Fitness’’ sporta klubos vai veikalu tīkla ‘’Fans’’ veikalos līdz 2. jūlijam. Bērnu distanču dalībniekiem līdz 12 gadu vecumam tiek nodrošināta bezmaksas dalība.

Pievieno komentāru

Sports