Ar Saeimas deputātiem runās par iespējamo valsts atbalstu vieglatlētikas manēžas būvniecībai Liepājā

Pirmdien, 4.februārī, Liepāju apmeklēs Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas deputāti, kuri iepazīsies ar Liepājas sporta infrastruktūru, ar pašvaldības pārstāvjiem pārrunās iespējamo valsts atbalstu vieglatlētikas manēžas būvniecībai Liepājā un basketbola mačā tiksies ar Liepājas domes deputātiem, "Rietumu Radio" informēja Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš, norādot, ka vizītes programma vēl tiekot precizēta.

Kā atzina Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija), jautājums par vieglatlētikas manēžas būvniecību Liepājā joprojām ir aktuāls un par iespējamo valsts atbalstu šīs sporta būves celtniecībai pilsētā pirmdien plānots runāt ar Saeimas deputātiem.

"Divas reizes valsts finansējumu manēžas būvniecībai ir atteikusi, taču mēs negatavojamies mest plinti krūmos," sacīja Ansiņš, pieļaujot, ka atteikums piešķirt finansējumu saistāms ar ekonomisko krīzi. "Pašlaik, kad Latvijas ekonomika atkopjas no finanšu krīzes, valdība varētu nākt klajā ar atbalsta programmu sporta infrastruktūras sakārtošanai. Liepājas prioritāte ir vieglatlētikas manēžas būvniecība," sacīja Ansiņš, prognozējot, ka sarunas par valsts atbalsta saņemšanu būs ļoti smagas. Liepājas pašvaldības pārstāvis pieļauj, ka šogad varētu tapt manēžas tehniskais projekts, bet būvniecības darbi sākties 2014.gadā.

Kā ziņots, pirmdien, 4.februārī, Liepājas Olimpiskā centra (LOC) pazemes autostāvvietā sāksies vieglatlētikas treniņiem piemērota seguma ieklāšanas darbi, iepriekš informēja Liepājas Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš, norādot, ka Liepājas vieglatlētiem nav piemērotas vietas treniņiem ziemā.

Pievieno komentāru

Sports