Ar intervālu treniņu stadionā turpinās gatavoties Liepājas Pusmaratonam

Turpinot gatavošanos Liepājas Pusmaratonam, kas notiks 5. jūlijā, organizatori sadarbībā ar Liepājas Olimpisko centru (LOC) ielūdz uz trešo bezmaksas skriešanas treniņu jeb LOC skriešanas vakaru.

Pirmspēdējais skriešanas vakars norisināsies trešdien, 4. jūnijā, plkst. 19 stadionā “Daugava” (Piejūras parks) – ar treniņa īpašo tematiku “skrejceļš”.

Kā norāda Liepājas Pusmaratona organizatori, šis treniņš būs īpašs un sagatavošanās procesā absolūti nepieciešams. “Intervālu treniņu laikā skrējēju organismi tiek pieradināti pie slodzes ar bieži mainītām pulsa zonām un ātras skriešanas, lai pusmaratonā skriet būtu vieglāk. Papildus šajā LOC skriešanas vakarā ievedīsim skriešanas draugus uz stadiona skrejceļa, kas ir klasiska skriešanas vieta jau no senās Grieķijas laikiem,“ norāda Liepājas Pusmaratona rīkotājs Reinis Rozītis.

Arī šajā skriešanas pasākumā organizatori ikvienam dalībniekam nodrošinās kopēju iesildīšanos un atsildīšanos, kā arī iespēju pievienoties kādam no trīs dažādas slodzes līmeņu treniņiem.

Katrā pasākumā arī kāds no dalībniekiem var saņemt specbalvu no konkrētā vakara atbalstītāja.  4. jūnija skriešanas vakarā fitnesa klubs “Olymp Sports” dāvinās viena mēneša abonementu.

Visi LOC skriešanas vakaru sērijas dalībnieki, kas piedalīsies vismaz trijos treniņos no četriem, saņems ‘’Liepājas Olimpiskā centra’’ SPA zonas apmeklējumu.

Viens no LOC skriešanas vakaru sērijas dalībniekiem saņems īpaši vērtīgu balvu noslēguma pasākumā no Liepājas Pusmaratona atbalstītāja ‘’GARMIN’’ – Forerunner 620 skriešanas pulksteni.

Lai piedalītos ‘’Liepājas Pusmaratona’’ bezmaksas LOC skriešanas vakaru sērijā, visi interesenti aicināti ierasties iepriekš noteiktajā pasākuma norises vietā, kur ikvienu sagaidīs ‘’Liepājas Pusmaratona’’ treneri.

Pēdējais LOC skriešanas vakars norisināsies 11. jūnijā plkst. 19:00.

Atgādinām, ka reģistrēties Liepājas Pusmaratonam iespējams mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv, ‘’City Fitness’’ sporta klubos vai veikalu tīkla ‘’Fans’’ veikalos līdz 2. jūlijam. Bērnu distanču dalībniekiem līdz 12 gadu vecumam tiek nodrošināta bezmaksas dalība.

Plašāka informācija mājaslapā www.liepajaspusmaratons.lv

Liepājas Pusmaratona rīkotāju vārdā
Mārtiņš Jansons

Pievieno komentāru

Sports