Ar dalībnieku rekordu Upesciemā turpinās ziemas folkreisa un autokrosa kauss

Svētdien, 25. janvārī, savu pirmo 2015. gada mājas spēli Latvijas – Igaunijas apvienotajā sieviešu basketbola čempionātā aizvadīs „Vega 1/Liepāja” basketbolistes, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Latvijas U16” izlases spēlētājas ar tās galveno treneri liepājnieci Līgu Alilujevu priekšgalā. Mača sākums pulksten 14:00, informē Mārtiņš Kozlovskis, , LOC Sporta projektu vadītājs.

Abām komandām šī būs otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā savstarpējā mačā oktobra mēnesī Liepājā pārākas bija laukuma saimnieces, kuras pārspēja savas pretinieces gana pārliecinoši ar rezultātu 71:49. Arī čempionāta kopvērtējumā augstāk atrodas liepājnieces, kuras 2.posma spēlēs par 7. – 12.vietu atrodas līderu godā, izcīnīdamas sešas uzvaras un piedzīvojuši septiņas neveiksmes. Savukārt „U16” izlases rēķinā ir divi panākumi un deviņi zaudējumi, kas komandu ierindo 3. pozīcijā sešu vienību konkurencē.

Ņemot vērā poļu uzbrucējas Martas Mankovskas došanos mājup uz Poliju, komanda īsi pirms šīs spēles līdz sezonas beigām ir pastiprinājusies ar 26 gadus veco amerikāņu uzbrucēju Natašu Denīzu Morisu, kura sezonu sāka Somijas klubā “Forssan Alku”. Trīs spēlēs Morisa vidēji guva 9,3 punktus, izcīnīja 3,7 bumbas zem groziem, izdarīja 2,3 piespēles un pārķēra 1,3 bumbas. Vasarā uzbrucēja spēlēja Argentīnas klubā “Tokio”, bet 2013. gadā Morisa kļuva par Lietuvas čempioni, pārstāvot Viļņas klubu “Kibirkštis”. Viņa ir profesionāli spēlējusi Kiprā, Argentīnā un WBCBL līgā ASV, pārstāvot “Flint Monarchs” vienību.

Pirmās divas 2015. gada spēles izbraukumā Igaunijā liepājnieces iesāka ļoti veiksmīgi, izcīnot svarīgas uzvaras. Līdz ar to komanda ar labām cerībām raugās uz nākošajām spēlēm un cīņu par vietu Latvijas – Igaunijas apvienotā čempionāta izslēgšanas spēlēs. To, vai uzvara tiks izcīnīta arī spēlē pret liepājnieces Līgas Alilujevas vadīto „Latvijas U16” izlasi mēs varēsim pārliecināties svētdienas pēcpusdienā pulksten 14:00. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Sports