Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apvidus loka šaušanas sacensības trenē attāluma un līdzsvara izjūtu

Grobiņas loka šaušanas sporta klubs “Curland” sadarbība ar S/K Stiegra un Grobiņas novada Pašvaldību 11. aprīlī organizēja pirmās apvidus loka šaušanas sacensības Kurzemē, kas noritēja Grobiņas Ordeņa pilsdrupās un Skābaržkalnā.

Sacensībās piedalījās 41 dalībnieks no desmit Latvijas loka šaušanas klubiem: “Curland” no Grobiņas, “Stiegra” no Siguldas, “Archery Liepaja” no Liepājas, “Amazones” no Rīgas, “Odisejs” no Ventspils, TK “Oga” no Grobiņas, “Savage Archer” no Nītaures, “Ziemeļnieks” no Alūksnes, “DLŠK” no Liepājas, “Fram” no Rīgas. Tika pārstāvēti septiņi loku stili, kas iedalījās 14 klasēs, informē "Curland".

Apvidus loka šaušanas sacensības, šaujot pa 3D mērķiem brīvā, vēlams nevienāda reljefa, dabā, ir viens no IFAA sistēmas sacensību veidiem, kas trenē sportista attāluma un līdzsvara izjūtu, precizitāti, mērķtiecību, tehniku un izturību.

Sacensību organizētaji ir gandarīti par pasākuma raito un veiksmīgo norisi ļoti pozitīvā gaisotnē un lepojas, ka sacensību dalībnieki un līdzjutēji atzinīgi novērtējuši ne tikai sacensību norisi, bet arī pašu pilsētu - Grobiņas skaisto un sakopto vēsturisko centru, atzīstot, ka šī ir vieta, kuru ir vērts apskatīt un pilsēta, kuru patīkami apciemot!

S/K “Curland” darbojas Grobiņā, Robežnieku kultūras namā. Ikviens, kurš vēlas nodarboties ar loka šaušanu vai tikai iemēģināt roku šaušanā, aicināts zvanit Ģirtam pa tālruni 22343514 vai Dacei pa tālruni 26197185. Informacija par klubu mājaslapā: www.curland.lv.

Pievieno komentāru

Sports