"Apriķi" tikai pēdējā ceturtdaļā salauž "Kazdangas" pretestību 14

"Apriķu" basketbolisti trešdien, 9. decembrī, Kazdangā Aizputes novada čempionātā basketbolā ar 91:76 uzvarēja "Kazdangu", izšķirošo pārsvaru panākot mača beigās.

Čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns norāda, ka šī pagaidām bija čempionāta labākā spēle. Pēc trešās ceturtdaļas apriķniekiem bija tikai viena punkta pārsvars, līdz tam vadībā bija arī "Kazdanga". Kazdandzniekiem pēdējā ceturtdaļā apstājās uzbrukums.

Ceturtdien pulksten 19 Cīravā Aizputes novada čempionātā basketbolā spēlēs “Cīravas PV” un volejbola klubs “Aizpute”.

Komentāri 14

Arnolds

Kazdanga zina kur ir Apriķi, bet tie "apriķnieki" nezin kur ir Apriķi!

kas

Iemācieties zaudēt un spēlēt ar cieņu gan uz laukuma, gan sociālajos tīklos uz izlasiet tak nolikumu, pirms kaut ko gudri prātojiet.

pirms 4 gadiem, 2015.12.10 16:21

kalvene

Ļoti pareizi!

pirms 4 gadiem, 2015.12.10 16:27

DLight

Nav jau piederības, bet novada komandu čempionāts. Jo interesantāk. Komandu menedžeriem ir kur izpausties. Kalvenes mazajā galā vēl derētu kādu spēcīgu kadru. Dzirdēju ir pārītis nenovērtēto spēlētāju. Vai drīkst vēl pieteikumu papildināt?

pirms 4 gadiem, 2015.12.10 18:19