Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvoti novusa Liepājas pāru dubultspēļu čempionāta uzvarētāji

Ar apbalvošanu un kopīgu medaļnieku fotografēšanos 22. aprīļa vakarā pirms Jaukto pāru dubultspēļu čempionāta sākuma noslēdzās 2015. gada Liepājas pilsētas pāru dubultspēļu čempionāts novusā.

Šogad Liepājas pāru dubultspēļu čempionātā pieteicās kopumā 27 pāri (54 cilvēki), kuri tika izsēti 4 apakšgrupās, lai noskaidrotu katras grupas 4 labākos, kuri turpina sacensības finālā. Finālā tika izveidota 16 labāko pāru grupa. Tie, kuri netika finālā, varēja piedalīties dubultspēļu “Gandarījuma kausā 2015”.

Runājot par Gandarījuma kausu, dalību pieteica 6 pāri, kas izspēlēja apļa turnīru, kopumā aizvadot 5 spēles katrs. Spraigā cīņā Gandarījuma kauss nonāca tēva un dēla – Aigara un Kaspara Bites rokās, apsteidzot 2. vietā esošos Laimoni Vīgantu un Jāni Rozentālu par nieka 1 punktu. 3.vietā – Arkādijs Zēbergs un Aivars Sīmanis, kuri šogad piedalījās pirmo reizi čempionātā, rādot atzīstamu sniegumu.

Fināls izvērtās vēl interesantāks. Līdz pat pēdējam vakaram uz medaļām pretendēja vismaz 7 pāri. Pie novusa galdiem izšķirošākajos spēles momentos valdīja ļoti emocionāla gaisotne. 1. vietu ar 35 punktiem izcīnīja Aleksandrs Subačs un Fricis Beķeris. Godpilnā 2. vieta – Ērikam Šnipkem un Dzintaram Veitam, kuri tikai pēdējā spēlē sev nodrošināja uzvaru pār 4. vietas ieguvējiem – Ojāru un Ilmāru Strakšiem. 3. vietā – Ingus Rugevics un Aleksandrs Markovs. Pagājušā gada čempioni – Valdis Rabovics un Jurijs Volkovs čempionātu noslēdza 5. vietā.

Kopvērtējums:
1.Aleksandrs Subačs/Fricis Beķeris – 35 punkti,
2.Ēriks Šnipke/Dzintars Veits – 31 p.,
3.Ingus Rugevics/Aleksandrs Markovs – 31 p.,
4.Ojārs Strakšas/Ilmārs Strakšs – 30 p.,
5.Valdis Rabovics/Jurijs Volkovs – 28 p.,
6.Edgars Lozinko/Valērijs Sproģis – 24 p.,
7.Jānis Tapiņš (Durbe)/Māris Siksna (Durbe) – 24 p.,
8.Omārs Jaunzemis/Austris Ņikiforovs – 22 p.,
9.Vairis Kupšis/Juris Bičkovskis -22 p.,
10.Aigars Pelns/Dāvids Skubiņš – 21 p.,
11.Oskars Reiters/Arvīds Eglītis – 21 p.,
12.Askolds Vētra/Boriss Tkačenko – 18 p.,
13.Alfs Kovaļevskis/Harijs Kraševskis – 17 p.,
14.Agris Rasa/Jānis Maļiks – 12 p.,
15.Ivo Lākutis/Mareks Končis – 11 p.,
16.Edijs Druva/Juris Kibaļčičs – 10 p

Mārtiņš Jansons
Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes
vadošais projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports