Andžs Flaksis triumfē SEB MTB sezonas trešajā posmā

Par Latvijas lielākā riteņbraukšanas sacensību seriāla SEB MTB maratona sezonas trešā posma, kas risinājās Vietalvas apkārtnē, uzvarētājiem prestižajā "Skandi motors" sporta distancē svētdien kļuva "Rietumu-Delfin" komandas braucēji.

"Skandi motors" distancē startēja teju visi labākie Latvijas un Igaunijas MTB braucēji.

Distances laikā no pārējiem atrāvās "Rietumu-Delfin" komandas riteņbraucējs un pagājušā gada Latvijas čempions Krists Neilands. Kuldīdzniekam distances otrajā daļā pievienojās viņa komandas biedrs Andžs Flaksis, un šis tandēms savas pozīcijas palielināja līdz vairākām minūtēm.

Abi braucēji kopā sasniedza arī finišu, bet labāks izrādījās Flaksis, finišējot pēc divām stundām, 13 minūtēm un 42 sekundēm. Trešais tikmēr ierindojās Arnis Pētersons no ZZK vienības, apsteidzot kopvērtējuma līderi igauni Pēteri Prūsu ("Rietumu-Delfin").

Zīmīgi, ka tagad tieši Flaksis ar iekrātiem 2977 punktiem kļuvis par sacensību kopvērtējuma līderi, par 19 punktiem apsteidzot Prūsu.

Dāmu elites grupā pirmo uzvaru SEB MTB maratonā izcīnījusi Latvijas pārstāve Katrīna Jaunsalviete, kura pārliecinoši apsteidza igaunieti Grētu Steinburgu un Ievu Strēli. Kopvērtējuma gan savas līderpozīciju saglabā Igaunijas čempione Steinburga.

Tikmēr "Virši-A" braucienā, kur riteņbraucēji veica vairāk nekā 45 kilometru garu distanci, vīriešu konkurencē pirmais finišu sasniedza Jānis Ozols, kurš, pēc neveiksmīgā iepriekšējā posma, pārliecinoši revanšējās saviem konkurentiem.

Sieviešu konkurencē tikmēr nepārspēta palika līdzšinējā kopvērtējuma līdere Endija Rutule.

Nākamais SEB MTB maratona posms 6.jūlijā norisināsies Siguldā. Vienlaicīgi šīs būs arī UCI kategorijas sacensības, kas pulcēs arī virkni vadošos pasaules kalnu riteņbraucējus.

Pievieno komentāru

Sports