Ance Birkmane kļūst par divkārtēju Latvijas čempioni ložu šaušanā

Aizputes novada ložu šāvēji atgriezušies mājās ar medaļām no Latvijas čempionāta ložu šaušanā, kas no 8. līdz 10. jūlijam notika Dobelē. Divas zelta medaļas ieguva aizputniece Ance Birkmane.

Čempionāta pirmajā dienā šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm vingrinājumā "PŠ 40" uzvarēja tukumniece Annija Nadīna Širvanova, otrā bija aizputniece Sindija Čīma, bet trešo vietu ieguva aizputniece Elva Cinovska. Piektajā vietā ierindojās aizputniece Rebeka Untenberga, informē Aizputes novada komandas pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Vīriešiem vingrinājumā "PŠ 60" negaidīti par Latvijas čempionu kļuva 15 gadus vecais Krāslavas šāvējs Mareks Mjadjuta. Otro vietu ieguva dobelnieks Raivo Deklavs, bet trešais bija aizputnieks Andžejs Gūtmanis. Piektais palika aizputnieks Kārlis Rozenbergs.

Čempionāta otrajā dienā šaušanā ar mazkalibra ieročiem standarta vingrinājumā "MŠ-3x20" no trim stāvokļiem ar augstu rezultātu 573 punktiem triumfēja aizputniece Ance Birkmane, otrā bija dobelniece Dženeta Evardsone (560), aiz sevis atstājot aizputnieci S. Čīmu (553) un R. Untenbergu (545).

Vīriešiem šajā vingrinājumā toni noteica dobelnieki R. Deklavs (565) un Emīls Latišs (554), trešais bija A. Gūtmanis (553), bet ceturtajā vietā ierindojās K. Rozenbergs (540).

Čempionāta trešajā dienā vingrinājumā "MŠ 60" sievietēm triumfēja A. Birkmane (582), aiz sevis atstājot dobelnieces Dž. Evardsoni (580) un Santu Krūmiņu (578). Ceturtā bija S. Čīma (576), bet piekto vietu 17 dāmu konkurencē ieguva 13 gadus vecā aizputniece Anna Stieģele (573).

Vīriešiem vingrinājumā "MŠ 60" uzvarēja dobelnieks Ēriks Filipēnoks (585), otrais bija rīdzinieks Viktors Siromjatnikovs (584), trešais palika aizputnieks Helmuts Bergmanis (583), bet piekto vietu ieguva aizputnieks Raivis Balodis (580).

Komandu vērtējumā triumfēja dobelnieki, otro vietu ieguva Aizputes novads, bet trešie bija tukumnieki. 

Pievieno komentāru

Sports