Anastasija Pečkureva teicami debitē NABBA pasaules čempionātā Montecatini Termes pilsētā Itālijā 1

Liepājas sporta kluba “Lāčplēsis” trenere un sportiste Anastasija Pečkureva Latvijas izlases sastāvā teicami debitēja NABBA (Nacionālā Amatieru Bodībildinga bodībildinga Asociācija) Pasaules bodībildinga un fitnesa čempionātā, kas noritēja Itālijas kūrorta pilsētā Montecatini Terme (Montecatini Terme), informē Latvijas NABBA Bodībildinga federācijas vadītājs Māris Šveiduks.

Anastasija veiksmīgi nostartēja populārajā Toned Figure kategorijā. Šogad tā bija skaitliski vielielākā kategorija. Bija pieteiktas divdesmit dažādu valstu čempiones no visas Eiropas un pārējās Pasaules- ieskaitot Jaunzēlandi, Brazīliju, Krieviju. Tādā subjektīvā sporta veidā kā Fitness ir grūti debitantiem uzreiz ielauzties Pasaules elitē. Nepieciešami vairāki gadi, lai pierādītu savu augsto trenētības un atpazīstamības klasi. Tomēr Anastasija spēja kā līdzīgs ar līdzīgu cīnīties ar vairākām iepriekšējo gadu Pasaules čempionātu medaļniecēm.
Latvijas federācijas un Anastasijas plāns bija ielauzties pusfinālā (labākais divpadsmitnieks). Vairāku tiesnešu protokolos Anastasija bija pat pirmajā pieciniekā, tomēr līdz fināla sešiniekam šoreiz pietrūka pavisam maz. Labais starts nodrošināja Anastasijai ne tikai publikas simpātijas titulu, bet arī vairāku valstu federāciju prezidentu personīgus ielūgumus uz viņu atklātajiem čempionātiem nākamajā sezonā.

"Protams, rezultāti būtu labāki, ja Latvijas valsts vārds būtu labāk pazīstams Pasaulē. Šeit svarīga loma ir valsts un pašvaldības atbalstam sportista sagatavošanās periodā. Jo mūsdienās tikai ar talantu un gribasspēku vien ir par maz, lai iekarotu goda pjedestālu Pasaules līmenī”, piebilda M.Šveiduks.

Anastasija un sporta klubs “Lāčplēsis” izsaka pateicību Liepājas Domei par daļēju atbalstu transporta izdevumu segšanai ceļā uz Pasaules čempionātu un cer ka Liepājas uzņēmēji, kā potenciālie sponsori, apsvērs iespēju caur šo sporta veidu, atbalstot sportistus un Latijas izlasi, popularizēt savu uzņēmumu un savas pilsētas vārdu Baltijā, Eiropā un Pasaulē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports