Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadīts Liepājas jaukto dubultspēļu čempionāts novusā

Trešdien, 6. maijā, noslēdzās Liepājas 2015. gada jaukto dubultspēļu čempionāts novusā. Turnīrs ilga trīs trešdienu vakarus Liepājas Olimpiskā centra Cokolstāva foajē, jauktajiem pāriem veidojot apļa turnīru un izspēlējot vienam ar otru.

No parastā pāru čempionāta šis turnīrs atšķiras ar to, ka komandu veido vīrietis un sieviete. Kopumā dalībai pieteicās 11 jauktie pāri, kas nav maz. Priecē tieši šīs 11 daiļā dzimuma pārstāves, kuras piedalījās novusa spēlē – citas vīru pierunātas, citas vienkārši aiz intereses, citas jau nopietni pievērsušās novusam. Izspēles kārtība bija sekojoša: apļa turnīrs, 5 setos. Par uzvaru 3-0 un 3-1 uzvarētājiem pienācās 3 punkti, bet zaudētājiem 0 punktu. Pie rezultāta 2-2 tika izspēlēts papildus sets (tā pat kā hokejā). Par uzvaru papildus setā uzvarētājiem 2 punkti, zaudētājiem 1 punkts.

Turnīra debitanti Aigars Pelns un Anna Pelna cīnījās godam un ierindojās 9.vietā. Tāpat par nosacītiem debitantiem jauktajās dubultspēlēs jāmin Ivo Lākutis un Līga Strokša, kuri noslēdza turnīru 11. vietā. 10. vietā veterāns Askolds Vētra ar partneri Marinu Varslavāni. 8. vietā Sigurds Meiris ar kundzi Valdu Meiri. Diezgan sāpīgs kritums šogad pagājušā gada čempioniem Ojāram Strakšas un Artai Ansulei – šogad tikai 7. vieta. Ar sesto vietu šogad var lepoties arī debitanti jauktajos pāros – Omārs Jaunzems un Laima Karslštrēma. Ingus Rugevics pārī ar Dainu Vicinsku – 5. vietā.

Interesants izvērtās pirmais četrinieks. 4. vietā noslēdzošajam pārim Ilmāram Strakšam un Vizmai Feldmanei gala iznākumā bija vienāds punktu skaits ar Jāni Tapiņu (Durbe) un Ilonu Indrāni (Aizpute), kuri turnīru beidza 2. vietā. Ar 25 punktiem kopvērtējumā 1. vietu šogad izcīnīja pagājušā gada vicečempioni Dzintars Veits un Diāna Freimane.

Vasarā ir gaidāmi arī citi novusa spēles turnīri, kuri tiks izziņoti laikus draugiem.lv sadaļā  DOMUBIEDRI grupā LIEPAJA-NOVUSS.

Ilmārs Strakšs
Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes
novusa sekcijas tiesnesis


Pievieno komentāru

Sports