Aizvadīts Gunāra Krūmiņa piemiņas kausā basketbolā

Aizvadītajā nedēļā, no 28. līdz 30. augustam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Gunāra Krūmiņa piemiņas kausa izcīņa basketbolā trijās vecuma grupās gan zēnu, gan meiteņu konkurencē. Turnīrā piedalījās komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas pilsētām Klaipēdas, Palangas un Pluņģes.

Zēnu konkurencē spēles tika aizvadītas trījās vecuma grupās – U15, U17 un U19, bet meitenēm cīņas notika divās grupās – U15 un U17. Šīs spēles, galvenokārt, kalpoja kā sagatavošanās posms gaidāmajai jaunatnes basketbola līgas sezonai, līdz ar to, dalībnieku skaits bija ne mazums – 32 komandas.

Mājiniekiem pie uzvaras kādā no grupām tikt neizdevās, taču trijās grupās liepājnieki tika pie godalgotajām vietām. Sudraba medaļas izcīnīja U19 zēnu un U17 meiteņu komandas, bet pie bronzas tika U15 vecuma jaunie zēni. Plānots, ka gaidāmā jaunatnes basketbola līgas sezona sāksies jau septembra mēneša otrajā pusē un cerams, ka jaunie liepājnieki nodemonstrēs tikpat augstvērtīgus rezultātus kā iepriekšējā sezonā.

Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss basketbolā 2013’ (rezultāti):

U15 vecuma zēni
1.vieta „Klaipēda” (Lietuva)
2.vieta „Saldus”
3.vieta „Liepāja 1”

U17 vecuma zēni
1.vieta „Saldus”
2.vieta „Ogre”
3.vieta „Jugla”

U19 vecuma zēni
1.vieta „Rīga/Jugla”
2.vieta „Liepāja”
3.vieta „Pluņģe” (Lietuva)

U15 vecuma meitenes
1.vieta „Jūrmala”
2.vieta „Cēsis/Jugla”
3.vieta „Rīdzene 2000”

U17 vecuma meitenes
1.vieta „Klaipēda” (Lietuva)
2.vieta „Liepāja 1”
3.vieta „Ventspils”

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports