Aizvadīti hokeja svētki maziem un lieliem

Nedēļas nogalē LOC Ledus hallē notika „LSSS Kauss” hokejā U-10 vecuma grupā, kurā piedalījās piecas komandas no Latvijas un Lietuvas.

Īpaši šoreiz jāatzīmē tas, ka notika ne tikai spēles uz lielā laukuma, bet jaunie hokejisti varēja sacensties „Prasmju izaicinājumā”, un šīs sacensības ārpus laukuma vadīja HK „Liepāja” hokejisti Kārlis Liepiņš, Ralfs Grīnbergs un Kārlis Ozoliņš. U-10 spēlētāji sacentās ripas vadīšanā, bumbiņas žonglēšanā un ripu savākšanā ar nūju, informē hokeja kluba "Liepāja" preses sekretāre Simona Laiveniece.

Turnīra organizētājs, treneris Nikolajs Siļčonoks atzīst turnīru par izdevušos: „Šajā vecumā hokejisti nespēlē par vietām un medaļām. Mūsu uzdevums ir iemācīt puikām spēlēt hokeju. Ne vienmēr vieta nosaka spēles kvalitāti.”
   
Savukārt HK „Liepāja” kapteinis Kārlis Liepiņš, kurš ar U-10 hokejistiem strādā arī kā treneris atzīst: „Man kā trenerim, kurš ar to nodarbojas pirmo gadu, ir interesanti skatīties, kā ir mainījies bērnu hokejs kopš tā laika, kad pats biju bērns. Kā sportistam man patīk, ka jaunie hokejisti interesējas par hokeju un nāk uz mūsu spēlēm. Kad turnīrā vadījām meistarības sacensības, puikas uzdeva jautājumus par mūsu spēlēm. Komanda ar viņiem šajā sezonā ir arī kopā trenējusies un zinām, ka mums aug laba jaunā maiņa.”
   
HK „Liepāja” tagad gatavojas pēdējai sezonas regulārā turnīra spēlei, kas notiks 1. martā izbraukumā pret HK „Zemgale/LLU”, bet komandas kapteinis, komanda un treneri domās jau ir pie izslēgšanas spēlēm, un tās sāksies 4. un 5. martā pulksten 17.00 Liepājā, kad HK „Liepāja” uzņems HS „Rīga”.

Pievieno komentāru

Sports