Aizputnieki sasniedz labus rezultātus Tartu maratonā

Ar labiem rezultātiem no Tartu atgriezušies Aizputes novada skrējēji, kuri piedalījās trešajā Tartu pilsētas maratonā.

Skrējēji sacentās maratona, pusmaratona un desmit kilometru distancēs. Tartu skriešanas maratons atšķiras no līdzīgām sacensībām Latvijā ar interesanti veidotajām trasēm, kuras visas ir vienā aplī, sportisti var apskatīt pilsētu pilnībā, jo trases vijas gan pa vecpilsētas ieliņām, gan pa parku celiņiem un taciņām, gan pa pilsētas jaunajiem rajoniem, šķērsojot tiltus, dzelzceļa sliedes, turklāt maratona skrējēji vēl skrienot var apskatīt piepilsētas ciemus, igauņu zemnieku laukus un citas interesantas vietas Tartu apkārtnē, stāsta Aizputes novada skrējēju koordinatore Maija Pūpola.

Pirmie distancē devās maratona skrējēji. M. Pūpola distanci veica trīs stundās un 35 minūtēs un 44 sekundēs un kopvērtējumā sievietēm izcīnīja desmito vietu, bet “S40” grupā ierindojās trešajā vietā. Viņa sezonas rezultātu uzlaboja par varāk nekā četrām minūtēm.

Pārējie aizputnieki bija izvēlējušies desmit kilometru distanci. Ar izcilu personīgo rekordu 34,56 minūtesto to veica Artūrs Medveds, kurš vīriešiem kopvērtējumā izcīnīja astoto vietu, bet savā vecuma grupā V17 izcīnīja pirmo vietu.

Krista Kuzņecova  distanci veica 48,23 minūtēs un S20 grupā izcīnīja ceturto vietu, bet Alla Radžabova Cinovska uzrādīja rezultātu 52,35 minūtes, Mārtiņš Cinovskis 48,20 minūtes, bet Arnolds Pūpols 44,55 minūtes.

Pievieno komentāru

Sports