Aizputnieki sasniedz augstus rezultātus starptautiskās ložu šaušanas sacensībās Viļņā 4

Ar labiem panākumiem no Viļņas kultūras centrā "Polonia" notikušām starptautiskām sacensībām ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem mājās atgriezušies Aizputes ložu šāvēji.

Uz šīm sacensībām, kas notika jau 19. reizi, bija devusies pieaugušo grupas pārstāve Dace Petrovska un trīs jaunie ložu šāvēji - Sindija Čīma, Kārlis Rozenbergs un Rebeka Untenberga -, kuri Latvijas izlases sastāvā gatavojas aprīlī Dobelē gaidāmajam Eiropas ziemeļvalstu jaunatnes līgas meistarsacīkstēm, kā arī izlases kandidāti Madara Ļaudama un Reinis Ausmanis, informē Aizputes ložu šāvēju treneris Jānis Oskars Šalms. Viņa audzēkne ir D. Petrovska, bet visus trīs jaunos snaiperus trenē Ilze Frīdenberga.

Sacensībās piedalījās 104 dalībnieki, kuri bija sadalīti trīs vecuma grupās. S. Čīma savā jauniešu grupā svinēja pārliecinošu uzvaru, otro vietu apsteidzot par desmit punktiem. R. Untenberga visjaunākajā vecuma grupā ieguva otro vietu, bet K. Rozenbergs savā vecuma grupā bija trešais. D. Petrovska ieguva ceturto vietu.

Sekmīgi startēja arī izlases kandidāti Madara Ļaudama un Reinis Ausmanis.

Pēc pirmo divu dienu rezultātiem atlasīja 27 labākos ložu šāvējus, pēc vidējiem rezultātiem, kuri startēja superfinālā. Visi četri aizputnieki bija to skaitā. S. Čīma superfinālā ieguva augsto ceturto vietu, deviņu labāko skaitā iekļuva arī R. Untenberga. Superfinālā uzvarēja polis Adams Pogorzlskis, otrais bija lietuvietis Rimvīds Spečus, bet trešais palika lietuvietis Tomass Simokaitis.

"Šie ir lielākie aizputnieki panākumi starptautiskā arēnā," vērtē J. Šalms.

Sacensības pulcēja sportistus no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Aizputnieki Viļņā nokļuva ar Ulda Bumbiera finansiālu atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

lode

Tad jau Šalma audzēkne nostartēja vissliktāk! Jā, Jānim jāiet pensijā ar steigu!

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 08:47

stobrs

lode, nerunā tā, Janka to var arī pārprast un tiešām aiziet pensijā...

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 19:38

Aivars

Šautuvē priecājas par, jebkura trenera audzēkņu sasniegumiem.
Vienīgais, kuram jāiet pensijā ka tik nav florbolists, kur visiem ir problēmas ar psihi.

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 23:45

Laidne

Izskatās, ka šāvēji sanīdušies ar florbolistiem! Kas ta nu, ko ta florbolisti ņem šāvējiem nost? Varbūt grib savas bumbiņas pa šautuvi dzenāt?

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 18:00

Sports