Aizputnieki piekāpjas tikai vietējiem snaiperiem

Aizputes jaunie ložu šāvēji izcīnījuši otro vietu Talsu rajona Ģibuļu pagastā notikušās kausa izcīņas sacensībās ložu šaušanā. Par viņiem spēcīgāki bija tikai vietējie snaiperi.

Sacensību kopvērtējumā aiz Aizputes jaunajiem ložu šāvējiem palika Dobeles un Tukuma pārstāvji, stāsta aizputnieku treneris Jānis Šalms. Viņš norāda, ka mačos piedalījās 45 jaunie snaiperi.

Jaunāko dalībnieku grupā šāvēji izpildīja vingrinājumu ar pneimatisko šauteni “PŠ-20”. Meiteņu konkurencē ar 126 punktiem nepārspēta palika Sindija Čīma. Zēnu konkurencē trešo vietu izcīnīja Kārlis Rozenbergs, kura kontā bija 143 punkti.

Vidējā vecuma grupā jauniešu konkurencē otro vietu izcīnīja Rihards Priedolts (351). Trešais bija Deins Lagzdiņš (350), piektajā vietā ierindojās Rihards Frīdenbergs (337), aiz sevis nākamajās pozīcijās atstājot Alvi Vilemsonu (330) un Ivo Ramšu (313).

Aizputes šaušanas treneri un dalībnieki izsaka lielu pateicību Ģibuļu sporta entuziastiem par sirsnīgo uzņemšanu un patīkamo sacensību atmosfēras radīšanu.

J. Šalms zina teikt, ka Talsos pirms dažiem gadiem vietējo sporta vadītāju “aktivitāšu” rezultātā ložu šaušana tika likvidēta. Tagad pamazām Talsu pievārtē, Ģibuļu pagastā, šis sporta veids piedzīvo atdzimšanu. Ģibuļu pagasta padomes pagrabstāvā ir iekārtota šautuve ar piecām iekārtām. Organizatori solīja, ka nākamās sacensības notiks jaunās telpās ar 12 šaušanas vietām.